Zamknij
Książę Czaruś
Książę Czaruś
Premiera
27 lip 2018
Czas trwania
85 minut
Produkcja
Kanada, 2016
Reżyseria
Ross Venokur
Pełny opis
6,91

Średnia ocena

Książę Czaruś

Animowany Familijny Przygodowy Dzieci Od lat: b.o. 85 minut

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną.

Pełny opis

Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, świadomy klątwy, jaka ciąży nad synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć „tę jedyną”, zanim będzie za późno?

Odkryj, o kim marzą księżniczki, gdy wybije północ. Zobacz i usłysz trzy rozśpiewane celebrytki świata baśni – Honoratę Skarbek w roli Śpiącej Królewny, Ewelinę Lisowską jako Kopciuszka i Martę Gałuszewską czyli Królewnę Śnieżkę – w bitwie na głosy i rywalizacji o serce i względy przystojnego księcia.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
207

Głosów

6,91

Średnia ocena

Oceń film

play
Multimedia dla Książę Czaruś
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Książę Czaruś

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Anna

Anna

30.07.2018, 13:46:04

Do połowy film ciekawy i zabawny, pięknie zaśpiewane piosenki, ale potem pojawiają się brzydkie baby schaby i psują całe dobre wrażenie - są to okropnie pomalowane "złe" postaci. Następnie pojawia się straszny olbrzym ze świecącymi oczami, a na koniec moment, kiedy książę Czaruś nie wiadomo tak naprawdę dlaczego idzie na szubienicę - stamtąd go ratuje Laura, jego prawdziwa miłość, ale uważam, że kilka minut pokazania szubienicy i zakładania przez kata pętli sznurka na szyję Czarusia jest stanowczo nie dla dzieci. Moje były przerażone. Całość się oczywiście dobrze kończy, mimo to raczej nie polecam tego filmu.