Zamknij
Krzysiu, gdzie jesteś?
Krzysiu, gdzie jesteś?
Premiera
17 sie 2018
Czas trwania
104 minuty
Produkcja
USA, 2018
Reżyseria
Marc Forster
Obsada
Ewan McGregor
Hayley Atwell
Mark Gatiss
Pełny opis
7,9

Średnia ocena

Krzysiu, gdzie jesteś?

Familijny Od lat: 6 104 minuty

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa - Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.

Pełny opis

Film „Krzysiu, gdzie jesteś?” wyreżyserował nominowany do Złotego Globu® Marc Forster („Marzyciel”) na podstawie scenariusza Alexa Rossa Perry’ego („Złote wyjście”) i nominowanej do Oscara® Allison Schroeder („Ukryte działania”) oraz opowiadania Perry’ego opartego na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a i E.H. Sheparda. Produkcją zajęli się Brigham Taylor i Kristin Burr, producentami wykonawczymi zostali Renée Wolfe i Jeremy Johns. W filmie udział biorą: zdobywca Złotego Globu Ewan McGregor (“Fargo”) jako dorosły Krzyś; nominowana do tej samej nagrody Hayley Atwell („Agentka Carter”) jako jego żona Evelyn; Bronte Carmichael jako jego córka Madeline.

 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
531

Głosów

7,9

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Krzysiu, gdzie jesteś?
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Krzysiu, gdzie jesteś?

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Natalia

Natalia

11.09.2018, 18:24:41

Film bardziej dla dorosłych :) Pokazujący jak zmieniamy się wraz z wiekiem... Dla mnie 7/10

Anna

Anna

25.08.2018, 18:27:00

Cudowny, wzruszający, mądry film. Powinien obejrzeć go każdy zapracowany i znudzony życiem rodzic. Bardzo pouczający. Wspaniała gra aktorska. Jestem poruszona, można pośmiać się i poplakac oraz wyciągnąć wnioski. Nie dla małych dzieci, nie zrozumieją.

Honorata

Honorata

25.08.2018, 07:34:26

Byłam na filmie z dziećmi 8 i 9 lat i dla nich trochę za nudny film - za mało akcji z maskotkami a za dużo "filmu". Fajny może dla starszych dzieci i dla zapracowanych rodziców. Film z morałem ale nie dla najmłodszych.