Zamknij
Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra
Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra
Premiera
21 gru 2018
Czas trwania
87 minut
Produkcja
Rosja, 2019
Reżyseria
Robert Lence
Aleksiej Tsitsilin
Pełny opis
6,64

Średnia ocena

Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 87 minut

Współtwórca „Shreka”, „Pięknej i Bestii”, „Toy Story” i „Dawno temu z trawie”, Robert Lence, zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kontynuacja ukochanego przez polskich widzów cyklu „Królowa śniegu” ma w sobie wszystko, co stanowiło o sukcesie poprzedniczek. Wartką akcję, humor, mądry scenariusz i galerię wyjątkowych postaci, w których towarzystwie po prostu nie można się nudzić.

Pełny opis

W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
100

Głosów

6,64

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Karolina

Karolina

11.01.2019, 11:39:43

Proszę o informację czemu bajka była wyświetlana tylko około dwa tygodnie od premiery? Ostatni seans był wyświetlany 10.01.19 ,a premiera była 21 grudnia. Z jakiego powodu nie ma więcej seansów i czy zostaną wznowione? // --> Układając repertuar do naszych kin kierujemy się wieloma czynnikami, m. in. ilością filmów premierowych w danym tygodniu, ilością sal kinowych w danym obiekcie lub dotychczasowym zainteresowaniem widzów. Z każdym kolejnym tygodniem od premiery filmów zmniejsza się zatem częstotliwość ich seansów, aż do całkowitego zaprzestania ich emisji. W przypadku tego tytułu nie planujemy wznowienia.