Zamknij
Klakson i spółka
Klakson i spółka
Premiera
9 lis 2018
Czas trwania
90 minut
Produkcja
Malezja, Malediwy, 2018
Reżyseria
Yusry Abdul Halim
Pełny opis
5,76

Średnia ocena

Klakson i spółka

Animowany Komedia Od lat: b.o. 90 minut

Przepełniona szalonymi przygodami i humorem barwna opowieść o perypetiach pewnego auta, które wbrew przeciwnościom losu pragnie zrealizować swe największe marzenie.

Pełny opis

W świecie zamieszkałym przez auta, pewna mała taksówka o imieniu TAXI wiedzie skromne życie na poboczu wielkiego miasta, marząc o przygodach, przyjaźniach i wielkiej chwale. Gdy nowopoznana piękna czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, TAXI będzie musiał przeciwstawić się bandzie wrednych ciężarówek i wraz z grupą cztero- i dwukołowych kumpli ruszyć jej z odsieczą. TAXI wkrótce odkryje, że szlachetność i odwaga to najlepszy sposób na realizację marzeń, zdobycie przyjaciół i zostanie bohaterem wielkiej metropolii!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
86

Głosów

5,76

Średnia ocena

Oceń film

play
Multimedia dla Klakson i spółka
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Klakson i spółka

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Adrian

Adrian

13.11.2018, 07:01:42

4/10 to chyba na wyrost. wyglada jak tania, tańsza od taniej podróbki serii auta. ani śmieszna ani z porywającą fabułą. mało wyścigów. ogólnie jestem rozczarowany ale młody ogladał, fakt że bez emocji jak chociażby na małej stopie ale oglądał.

Joanna

Joanna

11.11.2018, 19:53:16

Film marnej jakości. Ani śmieszny ani ciekawy. Wiele dialogów prowadzonych fatalną polszczyzną nawet dla dorosłego niezbyt zrozumiałą. Zapewne w oryginale tez nie był to język literacki. Ale w filmie dla małych dzieci drażni mnie taki język. Mój 7latek nie wyglądał na wystraszonego ale radosny też nie był. Zaśmiał się po raz pierwszy gdy jedna z postaci puściła bąka i tyle komedii... No i jak zwykle za dużo reklam przed i ZA GŁOŚNA muzyka. W sumie nie spodziewałam się zbyt wiele ale było gorzej niż przewidywałam.

Justyna

Justyna

11.11.2018, 19:32:24

Duży zawód. Liczyłam na wesołą bajkę o wyścigach, a obejrzeliśmy ponurą, ciemną i mdłą historyjkę o porwaniu... Gdyby z tego scenariusza zrobić film,na pewno nie zabrałabym na niego dziecka. Syn 4, 5 roku przed połowę bajki drżał że strachu o głównego bohatera.

Patryk

Patryk

10.11.2018, 22:50:44

Ten film jest niebezpieczny dla dzieci, zwłaszcza małych. Oznaczenie bez ograniczeń wiekowych to zwykłe oszustwo. Moja 5 letnia córka trzęsła się ze strachu na seansie i musieliśmy wyjść gdyż akcja coraz bardziej się zaostrzała. To po prostu kpina nie komedia.