Zamknij
Jak zostać gwiazdą
SUPERHIT
Jak zostać gwiazdą
Premiera
2 paź 2020
Czas trwania
117 minut
Reżyseria
Anna Wieczur-Bluszcz
Obsada
Katarzyna Sawczuk
Maciej Zakościelny
Julia Kamińska
Tomasz Karolak
Pełny opis
7,72

Średnia ocena

Jak zostać gwiazdą

Od lat: 13 117 minut

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak.

Pełny opis

Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
88

Głosów

7,72

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Jak zostać gwiazdą
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Jak zostać gwiazdą

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Klaudia

Klaudia

22.10.2020, 19:32:37

Super film. Pokazuje hipokryzję świata celebrytów. Dobrze zaśpiewane piosenki. Wzruszający wątek rodzicielski. Z przesłaniem. Podoba mi się.

Ania

Ania

04.10.2020, 17:55:34

Całkiem dobry film. Dobrze przemycony przekaz ,pokazuje pusty celebrycki światek i ten wszędobylski hejt. Ach, jak nam wszystkim łatwo oceniać innych . Mnie tam się podobał.