Zamknij
Jak zostać czarodziejem
Jak zostać czarodziejem
Premiera
3 sie 2018
Czas trwania
97 minut
Produkcja
Wielka Brytania, Meksyk, 2018
Reżyseria
Andres Couturier
Pełny opis
5,33

Średnia ocena

Jak zostać czarodziejem

Animowany Familijny Przygodowy Dzieci Od lat: b.o. 97 minut

Zwariowana animacja scenarzystów „Epoki Lodowcowej 2”, to pełna magii opowieść o tym, że klucz do szczęścia zawsze leży w naszych rękach.

Pełny opis

Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich - o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?
Wspólnie z Terrym naucz się nowych zaklęć i odkryj moc, którą masz w sobie. Wystarczy uwierzyć, że magiczny klucz do szczęścia jest w Twoich rękach.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
83

Głosów

5,33

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Jak zostać czarodziejem
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Jak zostać czarodziejem

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dariusz

Dariusz

21.08.2018, 11:47:15

Film to pomyłka. Niby śmieszny ale to jakieś stare dowcipy. Nie polecam. Dzieci się nudzą. Dorośli też.

Aneta

Aneta

09.08.2018, 19:47:12

Bardzo słaba bajka. Nie warta zupełnie ceny biletu.

Katarzyna

Katarzyna

08.08.2018, 09:16:57

Film niekoniecznie dla 4-5-latków. Na początku poznajemy młodego czarodzieja i jego dziewczynę. Po krótkim wstępie nagle przenosimy się do naszej rzeczywistości jest Terry i jego Babcia, która jest właśnie tą dziewczyną czarodzieja z innego świata sprzed lat-my, dorośli to wychwycimy, ale małe dzieci nie. Nie dojść, że następuje przeskok w czasie to i w światach. Ja sama przysnęłam na filmie, Córka momentami się bała i stwierdziła, że trzeba było wybrać inną bajkę.... Tak więc film nie zawsze jest śmieszny a momentami raczej groteskowy (krwiożercze choinki, mieszkańcy królestwa podczas depresji). Generalnie nie szczególnie polecam.

Magda

Magda

07.08.2018, 15:29:44

Niezbyt fajna ta bajka, dzieci się nudzą. Nie polecam