Zamknij
Huragan
Huragan
Premiera
13 kwi 2018
Czas trwania
103 minuty
Produkcja
USA, 2018
Reżyseria
Rob Cohen
Obsada
Toby Kebbell
Maggie Grace
Ryan Kwanten
Ralph Ineson
Pełny opis
5,85

Średnia ocena

Huragan

Akcja Katastroficzny Od lat: 15 103 minuty

Nadciąga ekstremalnie silny huragan, który z łatwością porywa samochody, domy a nawet kontenerowce. Tego samego dnia, do skarbca w położonej na wybrzeżu bazie wojskowej trafia olbrzymia kwota 600 milionów dolarów w gotówce. Pod osłoną zrywającego się żywiołu, doskonale zorganizowana grupa bandytów dokonuje napadu na militarną placówkę i próbuje dostać się do zamkniętych w sejfie pieniędzy.

Pełny opis

Jedyną osobą, która zna kod jest Casey (Maggie Grace) – agentka rządowa. Kobieta zrobi wszystko, aby gotówka nie wpadła w niepowołane ręce. Z pomocą przychodzą jej: specjalista od huraganów – Will oraz jego brat Breeze, który jest byłym wojskowym. Ponad 25 lat temu obaj mężczyźni przeżyli równie potężną wichurę, która zrównała ich rodzinne miasto z ziemią. Teraz przyszedł czas na rewanż. Rozpoczyna się emocjonująca walka w oku kataklizmu i wyścig, w którym liczy się każda sekunda.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
26

Głosów

5,85

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Huragan
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Huragan

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Maciej

Maciej

24.04.2018, 00:14:01

Do 20 minuty jakoś szło ale później to coraz gorzej :( Dialogi bez sensu, gra aktorska czasem mnie rozśmieszała. Efekty specjalne przesadzone, wybuchy za duże, strzelaniny absurdalne. Brak zachowanych praw fizyki. Szczegółowość w tym filmie rozwala. Huragan najwyższego stopnia a tu proszę człowiek idzie po ulicy choć obok niego przewraca samochód na dach. Ogólnie brak słów. Dawno nie widziałem takiego gniota 1/10 :(

Sir Mario

Sir Mario

21.04.2018, 13:03:05

Film sensacyjno - katastroficzno - przygodowo - romantyczny. Trochę huraganów (kosmicznie wielkich, ale budynki stoją jak zabetonowane) które wyglądają jak fala tsunami, strzelanki ze złymi, napady na kasę dla kasy, jest Heros, heroina i z lekka ciapowaty meteorolog (wątek romantyczny). Ogólnie nieźle oglądający się film, na zimniejsze wieczory albo randki z dziewczyną. Nie polecam specjalnie, ale też i nie zniechęcam. Daję mu 7/10 pkt. za brak patosu (film amerykański) i niezłe efekty specjalne.

Tomasz

Tomasz

14.04.2018, 15:51:52

Dobry film akcji. Nie ma nudy. Jest specyficxny klimat filmu. 8/10.