Zamknij
Grinch
Grinch
Premiera
30 lis 2018
Czas trwania
90 minut
Produkcja
USA, 2018
Reżyseria
Yarrow Cheney
Scott Mosier
Pełny opis
7,62

Średnia ocena

Grinch

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 90 minut

Ósme wspólne dzieło Illumination i Universal Pictures – komedia animowana „Grinch” – na podstawie świątecznego klasyka – książki „Dr. Seuss”. Historia zrzędliwego, cynicznego stwora, który marzy tylko o jednym – by ukraść święta Bożego Narodzenia. Zabawna, pełna ciepła, uniwersalna, oszałamiająco sfilmowana historia świąteczna z olbrzymią dawką optymizmu.

Pełny opis

Grinch mieszka w samotności, za jedynego kompana mając psa – Maxa. Opuszcza swą jaskinię, udając się do Ktosiowa, tylko w poszukiwaniu pożywienia.

Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy Ktosiowa decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest… kradzież świąt. Planuje nawet uprowadzenie św. Mikołaja.

Tymczasem gdzieś w Ktosiowie Cindy-Lou, wraz z gangiem swych przyjaciół, planuje schwytać św. Mikołaja, by podziękować mu za pomoc jej zapracowanej samotnej matce. I tak niecny plan Grincha oraz dziękczynne zamiary Cindy-Lou kolidują ze sobą. Czy Cindy-Lou uda się spotkać św. Mikołaja? Czy Grinchowi uda się uciszyć gwarne świąteczne Ktosiowo?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
954

Głosów

7,62

Średnia ocena

Oceń film

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Grinch

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sylwia

Sylwia

30.12.2018, 21:55:49

Śliczna wzruszająca bajka.Polecam serdecznie!!!

Marta

Marta

14.12.2018, 13:12:20

Szkoda że nie ma z napisami, ja wiem...bajka dla dzieci. No ale to Benedict Cumberbatch podkłada głos w angielskiej wersji!!

Kazimierz

Kazimierz

09.12.2018, 19:17:08

Zwiastun troche zniechęca bo daje zły przykład dzieciom, ale po obejrzeniu filmu trzeba stwierdzić że jest naprawde godny polecenia warto sie na niego wybrać z dziećmi bo calość jest naprawde pouczająca i fajnie przedstawiona-polecam!!!!

Aleksandra

Aleksandra

05.12.2018, 23:18:54

Byłam dziś na seansie, dobra rozrywka dla całej rodziny, dużo humoru i jak zawsze mądre przesłanie, polecam