Zamknij
Gang zwierzaków
Gang zwierzaków
Premiera
7 lut 2020
Czas trwania
92 minuty
Reżyseria
Reinhard Klooss
Pełny opis
6,13

Średnia ocena

Gang zwierzaków

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 92 minuty

Pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto. W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych. Czas zerwać się ze smyczy!

Pełny opis

Gdy w Robopolis mieście przyszłości władzę przejmują zbuntowane roboty, ludzie muszą natychmiast opuścić miasto. Grupa rozpieszczonych, przyzwyczajonych do luksusów zwierzaków domowych z elegancką kotką Bellą na czele, nie bardzo umie radzić sobie bez swoich opiekunów. Co innego bezpański pies Roger. On jest w siódmym niebie. Zna ulice jak własną kieszeń i bez nadzoru ludzi łatwo potrafi zdobyć smaczne kąski i wywieść w pole mechanicznych stróżów prawa. Wkrótce jednak nawet on zaczyna tęsknić za ludźmi, bo roboty zaczynają się coraz bardziej panoszyć i planują zburzenie całego miasta. Roger, jego przyjaciel Bob czyli robot o gołębim sercu oraz Bella i jej zadzierający nosa kompani, muszą połączyć siły w walce o swoje domy, miasto, może nawet cały świat, a przy okazji o swoich kochanych opiekunów.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
463

Głosów

6,13

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Gang zwierzaków
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Gang zwierzaków

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Krzysztof

Krzysztof

22.02.2020, 11:03:25

Wróciliśmy zawiedzeni... było nudno. Szkoda czasu i pieniędzy

Marcin

Marcin

19.02.2020, 13:12:22

Bajka od 2 do 3 lat. Powinni mieć zakaz dystrybucji takich bajek w kinach. Odradzam i przestrzegam. Lepsze animacje w tv. Dziecko nie zaśmiało się ani razu, typowy skok na kasę, i to w biały dzień.

Piotr

Piotr

14.02.2020, 19:53:28

Ogólnie nudny i prostolinijny.