Close
Dumbo

DO PREMIERY ZOSTAŁO:

dni : godz. : min. : sec.

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Dumbo
Premiera
29 mar 2019
Czas trwania
106 minut
Produkcja
USA, 2019
Reżyseria
Tim Burton
Obsada
Eva Green
Michael Keaton
Colin Farrell
Pełny opis

Dumbo

Familijny Od lat: 6 106 minut

Dumbo w reżyserii Tima Burtona to aktorska adaptacja ukochanej przez widzów animacji Disneya. Jest to poruszająca opowieść o sile rodziny i marzeń, oraz o tym, jak cenną wartością może być odmienność. Właściciel podupadającego cyrku (Danny DeVito) zatrudnia byłego artystę, Holta Farriera (Colin Farrell) do opieki nad nowonarodzonym słonikiem, wyśmiewanym z powodu ogromnych uszu.

Pełny opis

Kiedy jednak okazuje się, że Dumbo potrafi latać, cyrk zaczyna odnosić niezwykłe sukcesy. Bohaterowie na swojej drodze spotykają rzutkiego przedsiębiorcę V.A. Vandevere'a (Michael Keaton), który chce uczynić słonia główną atrakcją niesamowitego parku rozrywki o nazwie Dreamland. Dumbo odnosi tam spektakularne sukcesy, występując u boku zjawiskowej mistrzyni akrobacji, Colette Marchant (Eva Green). Sielanka trwa to do czasu, kiedy Holt odkrywa, że pod magiczną powłoką Dreamlandu kryją się mroczne sekrety.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
361

Głosów

6,97

Średnia ocena

Oceń film

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Dumbo

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Arkadiusz

Arkadiusz

10.04.2019, 16:33:31

Byłem dziś i powiem że film bardzo fajny , aż miło sie oglądało jak dla mnie oglądało sie z uśmiechem i zachwytem. Oczywiśćie łzy były też polecam naprawde , miałem na to nie iśc ale nie żałuje ani złotówki pozdrawiam.

Anna

Anna

09.04.2019, 15:28:19

Film naprawdę przeciętny, spodziewaliśmy się lepszego widowiska. Pierwotna wersja zawsze wyciskała łzy, tym razem paczka chusteczek pozostała nietknięta.

Adam

Adam

30.03.2019, 11:30:32

Kolejny raz Disney przerabia klasyczny film na wersje, która jest politycznie poprawna. Oryginalna wersja, która była re-emitoiwana, co kilka lat, była przepelpiona tradycyjnymi wartościami - miłość matki do dziecka nieidealnego, praca nad sobą, która doprowadza do pogodzenia sie z własnymi cechami. Nowa wersja to raczej krucjata przeciwko tradycyjnych wartości - i sugeruje, ze socjotechniki społeczne sa właściwym rozwiązaniem. Do tego kompletny brak tak znakomitych, artystycznych animacji - które sa zastąpione przez bezduszne animacje komputerowe. Najlepiej, kupcie sobie oryginalną wersje Dumbo i zróbcie seans z dziećmi i znajomymi w kinie domowym. Bedzie to cieszyc przez lata!

Tatiana

Tatiana

27.03.2019, 10:35:37

Niestety, kolejny film, którego nie obejrzę w kinie z powodu wyświetlania tylko dubbingowej wersji.