Zamknij
Dom Gucci
SUPERHIT
Dom Gucci
Premiera
26 lis 2021
Czas trwania
158 minut
Obsada
Lady Gaga
Adam Driver
Al Pacino
Jared Leto
Pełny opis
7,66

Średnia ocena

Dom Gucci

Od lat: 15 158 minut

„Dom Gucci” w reżyserii Ridleya Scotta to opowieść o modowej dynastii, która stworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. Oszałamiający sukces rodzinnego biznesu zakończył się jednak spektakularnym krachem i zbrodnią, która wstrząsnęła nie tylko Włochami. „Blichtr, chciwość, seks, moda i ekskluzywna galanteria skórzana – czego więcej można chcieć?” – pisał Michael Gross („Model”) o książce, na której oparto scenariusz filmu. „The Wall Street Journal” podkreślał: „To wnikliwa kronika narodzin i upadku firmy”. W rolach głównych występują laureaci Oscarów i aktorzy nominowani do tej nagrody: Lady Gaga (Patrizia Reggiani), Adam Driver (Maurizio Gucci), Jared Leto (Paolo Gucci), Jeremy Irons (Rodolfo Gucci), Al Pacino (Aldo Gucci), Salma Hayek (Pina Auriemma).

Pełny opis

„Dom Gucci” inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
576

Głosów

7,66

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Dom Gucci
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Dom Gucci

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Jakub

Jakub

07.01.2022, 03:53:37

zajebiste

Andrzej

Andrzej

19.12.2021, 13:19:29

Z całą pewnością czas spędzony na tym seansie nie był czasem straconym. Wspaniała historia napisana przez życie oraz doskonała gra aktorska i muzyka. Lady Gaga - dla mnie niesamowite zaskoczenie. Postać zagrana przez nią to numer jeden całego filnu, nie ujmując pozostałym sławom aktorskim. Polecam tym, którzy lubią dobry film.

X Æ A-12

X Æ A-12

17.12.2021, 08:54:35

ładny

Iwona

Iwona

05.12.2021, 11:53:05

Obejrzałam z przyjemnością. Aktorzy rewelacyjni, muzyka i włoski klimat.

Malgorzata

Malgorzata

01.12.2021, 22:05:45

Boski, wciągający, zrobiony z rozmachem. Lady Gaga mistrzostwo. Uwielbiam ją. Driver - na reszcie sexowny. Wybieram się na ten film po raz drugi. Polecam. Ale po pierwszym seansie kłania się książka.

Aleksandra

Aleksandra

01.12.2021, 09:13:11

Świetna gra aktorska, znakomite kostiumy i muzyka. To by było na tyle. Film ciągnął się jak flaki z olejem. Połowę scen można było skrócić. Był nudny, przewidywalny. Ta historia mogła zostać przedstawiona inaczej.

Agnieszka

Agnieszka

30.11.2021, 18:06:03

Świetny film, rewelacyjnie dobrani aktorzy którzy odegrali swoje postacie w taki sposób ze nie wyobrażam sobie nikogo innego na ich miejsce. Lady Gaga zagrała dość kontrowersyjną i irytującą postać Patrizi która sporo namąciła w rodzinie Gucci. Al Pacino jako sam Gucci- jeden z braci prowadzących dom mody odegrał wyśmienitą role. Historia rodziny Gucci w której mamy zawiść, machloje skarbowe, manipulacje rodzinne, kłamstwa aż do morderstwa. Polecam zwłaszcza ze film oparty na faktach.