Zamknij
Doktor Dolittle
Doktor Dolittle
Premiera
17 sty 2020
Produkcja
USA, 2020
Reżyseria
Stephen Gaghan
Obsada
Robert Downey Jr.
Antonio Banderas
Michael Sheen
Jim Broadbent
Pełny opis
7,76

Średnia ocena

Doktor Dolittle

Familijny Od lat: 7

Robert Downey Jr. wciela się w jedną z najsłynniejszych postaci światowej literatury w pełnej przygód nowej filmowej wersji opowieści o człowieku, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Oto doktor Dolittle.

Pełny opis

Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Downey Jr.), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt.

Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru, odkryje wiele niezwykłych stworzeń i spotka się ponownie ze starymi wrogami.

W wyprawie towarzyszyć mu będzie młody, pewny siebie uczeń (Harry Collett) oraz wesoła ferajna przyjaciół-zwierząt, w tym lękliwy goryl, entuzjastycznie nastawiona do świata kaczka (o, cóż, ptasim móżdżku), niezwykły duet składający się z cynicznego strusia i optymistycznego niedźwiedzia polarnego oraz prawdziwa twardzielka – papuga, najbardziej zaufana przyjaciółka Dolittle’a.

Za reżyserię odpowiada nagrodzony Oscarem® Stephen Gaghan („Syriana”, „Traffic”).

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
596

Głosów

7,76

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Doktor Dolittle
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Doktor Dolittle

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Arkadiusz

Arkadiusz

10.02.2020, 10:57:23

Bardzo fajny film mi sie świetnie go oglądało , śmieszny i zabawny polecam szczeże

Tomasz

Tomasz

07.02.2020, 18:22:30

Nie przejmujcie się kiepskimi recenzjami - krytycy się za bardzo nakręcili :) Bardzo fajny film familijny - z tych nie przekombinowanych i nie zmontowanych w tempie teledysku. Ogląda się z przyjemnością.

Anna

Anna

27.01.2020, 17:20:06

Film przyjemny i zabawny. Nie ma może efektu łaaał ...ale na rodzinne wyjście w sam raz.

Agnieszka

Agnieszka

25.01.2020, 19:16:27

Film bardzo fajny,oglądało się go z zaciekawieniem co wydarzy się dalej,akcja nie zwalnia i nie przynudza.Robert w roli dr Dolittle wymiata (poszliśmy do kina na przekór złym recenzjom) , jego asystent to super fajny chłopak z serduchem na dłoni. Zwierzaki bardzo "barwne" i często zabawne.Ja i moje chłopaki , lat 12 i 9 - polecamy.

Blanka

Blanka

19.01.2020, 17:14:15

Całkiem niezły film, po niezbyt pochlebnych recenzjach, wielkie zaskoczenie na plus. Wartka akcja, niezłe efekty, trochę do śmiechu może trochę osoba dr. Dolittle zbyt ekscentrycznie zarysowana. Podsumowując dobrze się go ogląda, może się podobać, odpowiedni dla dzieci 7+.