Zamknij
Bayala i ostatni smok
Bayala i ostatni smok
Premiera
14 lut 2020
Pełny opis
6,51

Średnia ocena

Bayala i ostatni smok

Animowany Familijny

Twórcy kinowych hitów „Ups! Arka odpłynęła” i „Luis i obcy” zapraszają na wspaniałą wyprawę do krainy magii. Pełna elfów i smoków animacja „Bayala i ostatni smok” przenosi widzów prosto do świata kultowych zabawek Schleich, w którym nie sposób się nudzić. To tutaj odkryjecie moc wróżek i siłę marzeń. Odnajdziecie fantastyczne zwierzęta i poznacie zaklęcia zdolne pokonać każdą przeszkodę. A wszystko to w towarzystwie sympatycznych bohaterów i rytmie przebojowych piosenek! „Bayala i ostatni smok” – najbardziej magiczna historia 2020 roku – rzuci swój czar w Walentynki.

Pełny opis

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice. Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
80

Głosów

6,51

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Bayala i ostatni smok
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bayala i ostatni smok

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Lukasz

Lukasz

20.02.2020, 11:32:23

Masakra, bajka jak bajka ,przeslanie ma swoje kazda , ale dla meskich potomków to kara ogladac taka bajke:) ely na wzor pieknych motyli ,piekne kolorowe otoczenia, magia zaklec, dwie siostry ksiezniczki , kolorowe smoczki i jednorozce Bajka łagodna ,w70% az za bardzo, syn chcial wyjsc juz po pierwszych 30 min.. Wychowany na psim patrolu i strazaku samie...