Zamknij
Bajecznie bogaci Azjaci
Bajecznie bogaci Azjaci
Premiera
31 sie 2018
Czas trwania
120 minut
Produkcja
Stany Zjednoczone, 2018
Reżyseria
Jon M. Chu
Obsada
Constance Wu
Henry Golding
Michelle Yeoh
Pełny opis
7,93

Średnia ocena

Bajecznie bogaci Azjaci

Komedia Od lat: 15 120 minut

Pochodząca z Nowego Jorku Rachel Chu (Wu) zgadza się pojechać ze swoim długoletnim chłopakiem — Nickiem Youngiem (Golding) do Singapuru na ślub jego najlepszego przyjaciela. Rachel cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy Azję, ale jednocześnie denerwuje się przed spotkaniem z rodziną Nicka.

Pełny opis

Ponadto zupełnie niespodziewanie dowiaduje się, że jej chłopak nie wspomniał o kilku kluczowych szczegółach ze swojego życia. Okazuje się, że to nie tylko potomek jednej z najzamożniejszych rodzin w kraju, ale także jeden z najbardziej pożądanych kawalerów. Fakt, że Rachel jest jego dziewczyną, sprawia, że biorą ją za cel zazdrosne panny z towarzystwa, a co gorsze — również niepochwalająca tego związku matka Nicka (Yeoh). Szybko staje się jasne, że chociaż miłości nie można kupić, pieniądze mogą jednak nieźle namieszać.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
42

Głosów

7,93

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Bajecznie bogaci Azjaci
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Bajecznie bogaci Azjaci

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Artur

Artur

01.09.2018, 23:30:41

Film godny polecenia. Na wstępie powiem że jeśli ktoś się nastawi że to typowa komedia to niech sobie daruje. Film pełen emocji pięknych azjatyckich krajobrazów ale przede wszystkim film z przesłaniem że miłość nie wybiera i nic nie może stać na jej przeszkodzie nawet rodzina! Choć wiadomo w życiu bywa różnie?Jak tu było? Warto się wybrać i zobaczyć co zwyciężyło? Kariera i rodzina czy prawdziwe uczucie?