Zamknij
WINTERLAND + ROADLESS
SPORT
WINTERLAND + ROADLESS
Premiera
27 lut 2020
Czas trwania
150 minut
Pełny opis

WINTERLAND + ROADLESS

Sport 150 minut

Winterland to prawdziwe święto dla fanów białego szaleństwa zarówno tych zakochanych w narciarstwie jak i snowboardzie: wspaniałe lokalizacje, najlepsi freeriderzy na świecie i doskonała realizacja filmu od twórców takich hitów jak „The Fourth Phase”, „Far Out”, „Kissed by God”, „Deeper”, „Further”, „Higher”, Paradise Waits”, „Unreal”, „Rogue Elements” czy zeszłoroczny „Roadless”.

Pełny opis

WINTERLAND składa hołd sportowcom i ich oddaniu narciarstwu i snowboardingowi, a zarazem pokazuje najczystszą przyjemność, jakiej można doświadczyć w miejscach, gdzie niebo zderza się z ziemią. Poznając historie miejsc i ludzi, dowiadujemy się również, jaka więź łączy nas z poprzednimi pokoleniami. To nie koniec opowieści o przygodzie i pasji – współcześnie pionierzy z TGR tylko czekają, by na zawsze zapisać się w historii. Zobacz, jak odkrywają na nowo kultowe miejsca, próbując dorównać legendom, na których się wychowali.

Dla wszystkich fanów białego puchu mamy niespodziankę: w ramach ceny biletu na Winterland wyświetlimy powtórkę filmu Roadless z Travisem Ricem, Jeremy Jonesem i Bryanem Iguchi. 

ROADLESS to najnowsza produkcja snowboardowa z pod szyldu TGR - Teton Gravity Research. trzy legendy snowboardu w jednym filmie - Travis Rice, Bryan Iguchi oraz Jeremy Jones łączą siły w poszukiwaniu dziewiczych tras snowboardowych.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
informacje dodatkowe

Kina sieci Multikino, w których odbędą się pokazy:

1. Bydgoszcz
2. Gdańsk
3. Jaworzno
4. Katowice
5. Kielce
6. Koszalin
7. Kraków
8. Lublin
9. Łódź
10. Olsztyn
11. Poznań 51
12. Pruszków
13. Rumia
14. Rybnik
15. Rzeszów
16. Słupsk
17. Szczecin
18. Tychy
19. Warszawa Młociny
20. Warszawa Targówek
21. Warszawa Ursynów
22. Warszawa Złote Tarasy
23. Wrocław Pasaż Grunwaldzki
24. Zabrze

Czas trwania wydarzenia: 150 minut (Winterland: 75 min. + Roadless: 65 min. + do 10 min. autopromocja).

Winterland
Produkcja: USA, 2019
Wersja: angielska z polskimi napisami
Reżyseria: Todd Jones, Steve Jones, Jon Klaczkiewicz 
Producenci: Todd Jones, Steve Jones, Jon Klaczkiewicz, Drew Holt, Brett Hills, Brittany Gibeau
Producent/Studio: Teton Gravity Research
Oficjalna strona: www.tetongravity.com/team/athletes
Dystrybucja 9th Plan i Woodpecker MP

Występują: Angel Collinson, Cam Riley, Christina Lustenberger, Clayton Vila, Cody Townsend, Colter Hinchliffe, Elyse Saugstad, Fabian Lentsch, Griffin Post, Hadley Hammer, Ian McIntosh, Jeremy Jones, Johnny Collinson, Kai Jones, Mark Carter, Nick McNutt, Nicky Keefer, Robin Van Gyn, Sage Cattabriga-Alosa, Sam Smoothy, Sean Jordan, Tim Durtschi, Todd Ligare
LOKACJE: Austria, Góry Nadbrzeżne (Kolumbia Brytyjska) Jackson Hole (Wyoming), Lofoty (Norwegia), Northern Chugach (Alaska), Oslo,  Stellar Heli (Kolumbia Brytyjska), Thompson Pass (Alaska).

 

Roadless
Czas trwania: 65 minut. 
Reżyseria: Steve Jones (Jeremy Jones’ Higher, Far Out, Rogue Elements, Paradise Waits)
Jon Klaczkiewicz (Jeremy Jones’ Higher, The Fourth Phase)
Występują: Travis Rice, Jeremy Jones, Bryan Iguchi i inni
Montaż: Caleb Chicoine
Zdjęcia: Jon Desabris, Ben Dann, Dutch Simpson, Steve Jones, Jon Riley
Muzyka: Waide Hoyt
Produkcja: USA, 2019
Producent: TGR - Teton Gravity Research
Dystrybucja: 9th Plan
 
Szalona wyprawa legendarnego snowboardowego trio w jedno z najbardziej dzikich miejsc na świecie w poszukiwaniu nowego wymiaru białego szaleństwa. 
 
„Istnieją osoby, które mogą przeżyć bez dzikiej natury i takie które nie potrafią bez niej istnieć.”
- ALDO LEOPOLD
 
Zimą 2019 roku Travis Rice, największa gwiazda snowboardu na świecie razem ze swoimi przyjaciółmi, legendami JeremyJonesem i Bryanem Iguichi wyruszyli w 10-dniową wyprawę w najbardziej dziki górski zakątek Wyoming zwany Teton Wilderness. W miejscu gdzie temperatury zimą spadają poniżej 40 stopni wspinają się razem na dziewiczych górskich szlakach i szukają nowych tras do zjazdu na desce. 

Bryan Iguchi, Jeremy Jones i Travis Rice: niezwykła historia każdego z nich sprawiła, że stali się jednymi z najbardziej wpływowych ludzi w branży sportów ekstremalnych. Razem zmienili to jak postrzegamy sporty górskie i nieustannie przekraczają granice ludzkich możliwości. Po raz pierwszy w ich niezwykle barwnej karierze połączyli siły, by osiągnąć wspólny cel: zanurzyć się w dziczy Yellowstone w poszukiwaniu nowych snowboardowych tras w jednym najbardziej dzikich i niedostępnych miejsc na świecie, gdzie temperatura spada poniżej 40 stopni. Niezwykle wymagająca wyprawa w ekstremalnych warunkach przynosi nam nie tylko epickie zjazdy na snowboardzie na najwyższym możliwym poziomie, ale także prowadzi bohaterów do refleksji nad upływającym czasem i ich miłością do białego szaleństwa w jednym z najbardziej dzikich miejsc Ameryki. 
 
Bryan Iguchi: https://www.instagram.com/bryaniguchi
Jeremy Jones: https://www.instagram.com/jeremyjones
Travis Rice: https://www.instagram.com/travisrice

Komentarze

Dodaj swój komentarz do WINTERLAND + ROADLESS

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.