Zamknij
DZIECI
Poranki: Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor
Premiera
8 paź 2017
Czas trwania
73 minuty
Pełny opis
7,63

Średnia ocena

Poranki: Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor

Dzieci 73 minuty

Najpopularniejsza ciuchcia świata powraca. Przed Tomkiem przygoda życia! Wyprawa poza wyspę Sodor gwarantuje ekscytującą fabułę pełną zwrotów akcji i tradycyjnie przynosi wiele wpadających w ucho melodii. W historii opartej na popularnej serii książkowej pojawi się wiele nowych, emocjonujących wątków.

Pełny opis

W najnowszym filmie o przygodach Tomka czekają go perypetie, jakich jeszcze wspólnie nie doświadczyliśmy – zew przygody powiedzie go poza wyspę, na której spędził całe dotychczasowe życie. Czego tam nie będzie!  

Tomek pozna lokomotywy, jakich jeszcze nigdy nie widział. Jedna z nich ma nawet supermoc: potrafi być niewidzialna – a przynajmniej tak utrzymuje. Ale nie wszyscy nowi znajomi Tomka mają dobre zamiary. Kiedy bohater wpakuje się w tarapaty, jego przyjaciele z wyspy Sodor wyruszą, aby mu pomóc. Ekspedycja ratunkowa nie będzie jednak przebiegała bezproblemowo. Wszyscy bohaterowie sporo się w jej trakcie nauczą. Przekonają się na przykład, co jest silniejsze: rywalizacja i ambicje czy też prawdziwa przyjaźń.

„Tomek i przyjaciele” to historia wymyślona ponad 70 lat temu przez brytyjskiego duchownego Wilberta Awdry jako bajka dla jego syna. Ten niepozorny pomysł szybko przerodził się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii książkowych (a potem filmowych) dla dzieci w wieku przedszkolnym, triumfując w rankingach popularności na całym świecie. Do tej pory powstało ponad 400 odcinków seriali telewizyjnych, 12 filmów pełnometrażowych oraz 14 serwisów internetowych w dziewięciu językach opartych na postaci Tomka i przyjaciół. Zabawki z tej serii sprzedawane są w rekordowych nakładach na całym świecie, głównie ze względu na walory edukacyjne i wartości utożsamiane z Tomkiem – są nimi chęć odkrywania, przyjaźń oraz moc współpracy.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans
Zobacz wszystkie seanse
41

Głosów

7,63

Średnia ocena

Oceń film

o porankach
Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz 
w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych atrakcji. 
kina

Poranki z Tomkiem i przyjaciółmi odbędą się od 8 października w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

W dniu 18 listopada Poranki wyjątkowo nie odbędą się w Multikinie w Bydgoszczy.

Bilety w cenie 13,90 zł / 15,50 zł / 16,90 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz online.

 

Atrakcje dodatkowe w kinie

Wybierz kino

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Poranki: Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.