Zamknij
PORANKI : PSI PATROL | LIPIEC 2020
DZIECI
PORANKI : PSI PATROL | LIPIEC 2020
Premiera
3 lip 2020
Pełny opis
6,14

Średnia ocena

PORANKI : PSI PATROL | LIPIEC 2020

Dzieci

[ Pamiętaj, idąc z rodziną do kina możecie siedzieć obok siebie. ] Psi Patrol powraca na weekendowe Poranki z nowymi, premierowymi odcinkami. Czworonożni ratownicy czekają na widzów w każdy weekend oraz w wybranych kinach – również w dni powszednie.

Pełny opis

„Psi Patrol” opisuje perypetie ośmiorga bohaterskich szczeniąt – dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, owczarka Chase’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, cocker-spanielki Skye, syberyjskiego husky'ego imieniem Everest i cziłały Trackera, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy: Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu, Zuma świetnie czuje się w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, Rubble to operator urządzeń budowlanych. Każde ze szczeniąt posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
51

Głosów

6,14

Średnia ocena

Oceń film

INFORMACJE DODATKOWE

Opisy prezentowanych odcinków:

Epizod 1 – Kosmopieski:

Kosmo-pieski walczą z kolejnym przeciwnikiem: Panem Pazurkiem. Aby go pokonać, będą musiały użyć całkiem nowych mocy i pojazdów!

Epizod 2:

Część 1: Pani Burmistrz próbuje pomóc Psiemu Patrolowi, ale w końcu to pieski muszą ją uratować!

Część 2: Dziwne dźwięki wyganiają żabki ze stawu. Pieski muszą zaprowadzić je z powrotem i rozwiązać tajemnicę ducha z Żabiego Stawu.

Epizod 3:

Część 1:

Autobus burmistrza Humdingera wymaga naprawy, gdy wiezie turystów do Mglistej Osady. Psi Patrol rusza na ratunek!

Część 2:

Podczas wesołej nocy w muzeum Alex i mini-patrol się gubią, a pani Burmistrz wsiada na tyranozaura!

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Ceny biletów są zgodne ze standardowym cennikiem kin.

Sponsorzy Poranków w Multikinie:

producent gum Mamba

producent soczku Cappy.

Filmy z serii Psi Patrol można też oglądać w grupach zorganizowanych, na specjalne zamówienia przedszkoli, od poniedziałku do piątku we wszystkich kinach sieci Multikino. W celu zamówienia pokazu prosimy o kontakt ze specjalistą ds. kluczowych klientów – szczegóły na www.multikino.pl/szkoly

Komentarze

Dodaj swój komentarz do PORANKI : PSI PATROL | LIPIEC 2020

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.