Zamknij
MULTIKINO VR
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Czas trwania
19 minut
Pełny opis

Multikino VR: Niesamowite doświadczenia

Multikino VR 19 minut

Jeśli interesuje Cię najbardziej odlotowa, niesamowita odsłona VR - ten blok jest dla Ciebie. Wejdziesz tu w światy dotąd niedostępne, doświadczysz innych wymiarów, przekroczysz granice swoich możliwości poznawczych! Uwaga - tylko dla twardzieli - mo...

Pełny opis

Jeśli interesuje Cię najbardziej odlotowa, niesamowita odsłona VR - ten blok jest dla Ciebie. Wejdziesz tu w światy dotąd niedostępne, doświadczysz innych wymiarów, przekroczysz granice swoich możliwości poznawczych! Uwaga - tylko dla twardzieli - możesz nie chcieć wrócić ;)

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
13

Głosów

8,54

Średnia ocena

Oceń film

Najbliższe seanse na

Zobacz wszystkie seanse
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia - W repertuarze:
Multikino VR: Longing for Wilderness
Multikino VR: Longing for Wilderness

Multikino VR

Wirtualna wycieczka, która rozpoczyna się w szarym i pełnym zgiełku mieście, zamieniającym się w las aż do spokojnego, przejrzystego krajobrazu. Wewnętrzna tęsknota za naturą, której coraz mniej doświadczamy we współczesnym świecie. Longing… to dzieło Marca Zimmermana, który łączy tradycyjne techniki tworzenia animacji z nowatorskimi efektami wizualnymi przenosząc nas z szybkością światła w rejony do tej pory niedostępne.

Multikino VR: Sonar
Multikino VR: Sonar

Multikino VR

Z otchłani kosmosu wyłania się asteroid wysyłający dziwny sygnał. Próbujemy zlokalizować źródło tego sygnału i zagłębiamy się w rozbudowany system korytarzy i kanałów znajdujących się w nieznanej jaskini. SONAR mógłby być prologiem do kolejnych części „Obcego”. Krótkometrażowy thriller s/f, w pełni wykorzystujący wszystkie atuty kina grozy, zanurzając widza w otchłań bezdusznego kosmosu.

Multikino VR: The Missed Spaceflight
Multikino VR: The Missed Spaceflight

Multikino VR

Tri, dva, odin… ostatnie odliczanie właśnie dobiega końca. Oderwij się od Ziemi i poczuj się jak astronauta z 1976 r, zdobywający kosmiczne przestworza. Przeżyj lot rakietą kosmiczna Sojuz 30 na własnej skórze. Spójrz na Ziemię z wysokiej orbity i rozejrzyj się po kosmosie lewitując wśród gwiazd. #DoWhatYouCant

Multikino VR: Tokyo Light Odyssey
Multikino VR: Tokyo Light Odyssey

Multikino VR

Poprzez światła wieżowców, domów, ulicznych neonów oraz samochodów i pędzących pociągów widzimy fragmenty mieniącego się miasta, które jak gwiezdny pył na nocnym niebie, wyłania się z ciemności. Nowa wizja Tokio pokazana z perspektywy wielokierunkowych ruchomych obrazów. Film powstał jako eksperymentalny projekt, którego celem było zbadanie możliwości technologii VR w wykorzystaniu obrazu do stworzenia artystycznej impresji.