Zamknij
NOCNY MARATON FILMOWY: MARATON HALLOWEEN
MARATONY
NOCNY MARATON FILMOWY: MARATON HALLOWEEN
Premiera
31 paź 2020
Czas trwania
419 minut
Pełny opis
4,88

Średnia ocena

NOCNY MARATON FILMOWY: MARATON HALLOWEEN

Maratony 419 minut

Legendarny, kultowy, niepodrabiany i niepowtarzalny MARATON HALLOWEEN powraca do Multikina! Już w piątek 30 października wejdziecie do mrocznej sali kinowej, by na większą część nocy zanurzyć się w świecie pełnym grozy, terroru i skrywanych pragnień. Przygotowaliśmy dla Was cztery świetne filmy, które zadowolą fanów solidnego straszenia. Tutaj nie ma przypadkowych tytułów!

Pełny opis

Na początek premierowa przystawka. "Come play" to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Poznacie nikczemne straszydło, Larry'ego, który prześladuje naszych bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej! Drugim filmem będzie "Saint Maud". To dzieło idealne dla koneserów kina grozy z najwyższej półki. Prosto z kultowego studia A24 przybędzie opowieść o prawdziwej obsesji. Pewna dziewczyna za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Szykujcie się na sporo psychologicznej mózgotrzepki.

Kolejnym filmem będzie kolejna premiera. "Alive" to kanadyjski horror rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Sadystyczny dozorca skory jest do wymierzania dotkliwych kar wszystkim, którzy wpadną w jego sidła. Poczekajcie tylko, aż odkryjcie tożsamość głównych bohaterów...! Ostatnią propozycją podczas tej upiornej nocy będzie "Countdown". Lubicie fajne appki na smartfony, prawda? To teraz wyobraźcie sobie aplikację, która przewiduje datę Waszej śmierci z przerażającą dokładnością. Będą dreszcze!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
8

Głosów

4,88

Średnia ocena

Oceń film

informacje dodatkowe

NMF: MARATON HALLOWEEN odbędzie się 31 października w Multikinach Słupsk oraz Koszalin.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):

- 26 zł mega zniżka, 28 zł (Kraków, Gdańsk, Poznań 51, Katowice,  Łódź , Szczecin Wrocław)30 zł (Warszawa, Poznań Malta )  - cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie.

- 35 zł cena normalna.

Godzina rozpoczęcia:

Rozpoczęcie o 22:00

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

- brak możliwości rezerwacji biletów,

- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

- przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 16.10.2020

REGULAMIN WYDARZENIA DOSTĘPNY JEST --> TUTAJ <--

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

- możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza kinem,

- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

- w związku z obostrzeniami sanitarnymi nie prowadzimy „wielkiej dolewki”.

- W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  1. osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  2. osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  3. osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  4. osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

opisy filmów

Come Play

Czas trwania: 96 min.

Produkcja: USA [2019]

 

Reżyseria
Jacob Chase

Scenariusz
Jacob Chase

Opis filmu

Mały Oliver czuje się inny i samotny. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z  innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy.

 

 

Saint Maud

Czas trwania: 84 min.

Produkcja: Wlk. Brytania [2019]

 

Reżyseria
Rose Glass

Scenariusz
Rose Glass

Opis filmu

Maud przyjeżdża do luksusowej posiadłości ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję…

 

    

Alive

Czas trwania: 91 min.

Produkcja: Kanada [2018]

 

Reżyseria
Rob Grant

Scenariusz
Chuck McCue, Jules Vincent

Opis filmu

Ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało. Sadystyczny dozorca wymierza im kary za każdym razem, gdy któreś odmawia współpracy lub próbuje uciec. Kiedy w końcu udaje im się wydostać na wolność, odkrywają przerażającą prawdę na temat swojej prawdziwej tożsamości.

 

 

Countdown

Czas trwania: 91 min.

Produkcja: USA [2019]


Reżyseria
Justin Dec

Scenariusz
Justin Dec

Opis filmu

Ruth wraz z grupą przyjaciół w ramach żartu ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników aplikacji... dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?

Komentarze

Dodaj swój komentarz do NOCNY MARATON FILMOWY: MARATON HALLOWEEN

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Krzysztof

Krzysztof

05.11.2020, 02:05:22

Filmy średnie.....a fotele tragedia....życzę powodzenia żeby wytrzymać do końca