Zamknij
NMF: Noc Horrorów
MARATONY
NMF: Noc Horrorów
Premiera
13 mar 2020
Czas trwania
477 minut
Pełny opis
5

Średnia ocena

NMF: Noc Horrorów

Maratony 477 minut

Kolejna odsłona legendarnej Nocy Horrorów odbędzie się już w piątek 13! Wszystkich wielbicieli mocnych wrażeń, dreszczyku emocji, przerażających widoków i krwawych starć zapraszamy na nasz kultowy NMF! Przed Wami cała noc w kinie i cztery filmy, które wywołają grozę i dreszcze. Zagramy mroczne "Topielisko. Klątwa La Llorony" , sequel pomysłowego horroru "Brahms. The Boy 2", klimatyczną ekranizację Stephena Kinga "Doktor Sen" oraz niedostępny nigdzie indziej świetny dreszczowiec "The Turning". UWAGA: W związku z przesunięciem przez dystrybutora daty premiery filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, nastąpiła zmiana filmu - podczas wydarzenia wyświetlimy tytuł „Topielisko. Klątwa La Llorony”

Pełny opis

Widzowie będą mieli okazję obejrzeć cztery produkcje, które zapewnią wiele mocnych wrażeń. W starannie dobranym repertuarze znalazły się filmy prezentujące różne oblicza grozy:
- "Topielisko. Klątwa La Llorony", mroczny horror połączony z serią "Obecność" i wykorzystujący postać "Płaczącej kobiety" z meksykańskiego folkloru;
- "Brahms. The Boy 2", druga część pomysłowego horroru o przerażającej lalce z porcelany, która wydaje się być żywą istotą;
- "Doktor Sen", kontynuacja kultowego "Lśnienia" z Ewanem McGregorem w roli dorosłego Danny'ego Torrance'a zmagającego się ze zjawami z hotelu Panorama;
- "The Turning", niedostępny w polskiej dystrybucji paranormalny horror w gwiazdorskiej obsadzie o rodzeństwie przekonanym, że w ich domu pojawiły się duchy.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
4

Głosów

5

Średnia ocena

Oceń film

UWAGA! (aktualizacja 10.03.2020)
W związku z przesunięciem przez dystrybutora daty premiery filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, nastąpiła zmiana filmu - podczas wydarzenia wyświetlimy tytuł „Topielisko. Klątwa La Llorony”
informacje dodatkowe

NMF: NOC HORRORÓW odbędzie się 13 marca (piątek) w Multikinach: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Jaworzno, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Pruszków, Rumia, Rybnik, Słupsk, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):

- 26 zł mega zniżka, 28 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław), 30 zł ( Warszawa Złote Tarasy )  - cena promocyjna ze specjalnym kodem zniżkowym; kod uprawnia do nabycia przez Internet lub w kasach kina dowolnej liczby biletów w cenie.

- 35 zł cena normalna.

- 37 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, Pruszków ) cena normalna.

- 39 zł (Warszawa Złote Tarasy ) cena normalna.

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

 

Godzina rozpoczęcia:

Rozpoczęcie o 22:00

 

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

- brak możliwości rezerwacji biletów,

- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

- przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 28 lutego.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

- możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

- kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na seans.

- W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  1. osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,

     

  2. osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

     

  3. osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

     

  4. osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

 

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

OPISY FILMÓW

BRAHMS: THE BOY II

reżyseria

William Brent Bell

Scenariusz

Stacey Menear

gatunek

Horror 

Produkcja

USA

 

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu, to zwiastuny tego co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich.

 

DOKTOR SEN

reżyseria

Mike Flanagan

scenariusz

Mike Flanagan

gatunek

Horror

produkcja

USA

 

Dorosły Dan Torrance, błąkając się po Ameryce, spotyka małą dziewczynkę o takich samych zdolnościach jak on. Od tej pory stara się ją uchronić przed złowrogim kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł.

 

THE TURNING

reżyseria

Floria Sigismondi

scenariusz

Carey W. Hayes Chad Hayes

gatunek

Dramat/ Horror

produkcja

USA

 

Nowoczesne podejście do powieści Henry'ego Jamesa - "W kleszczach lęku" ("The Turn of the Screw"). Młoda guwernantka zostaje zatrudniona przez mężczyznę, który przejął odpowiedzialność za wychowanie młodego siostrzeńca i siostrzenicy po śmierci ich rodziców.

 

TOPIELISKO. KLĄTWA LA LLORONY

reżyseria

Michael Chaves

Scenariusz

Mikki Daughtry Tobias Iaconis

gatunek

Horror

produkcja

USA

 

La Llorona. Płacząca kobieta. Przerażająca zjawa uwięziona między Niebem i Piekłem, skazana na okrutny los, który przypieczętowała własnymi czynami.  Samo wymienienie jej imienia wzbudzało postrach na całym świecie od pokoleń. Za życia utopiła własne dzieci w szale zazdrości, po czym rzuciła się za nimi w rzeczne odmęty, płacząc z bólu. Teraz jej łzy są wieczne.  Niosą ze sobą śmierć. Ci, którzy usłyszą jej wołanie w mroku nocy, są zgubieni.  La Llorona czai się w ciemności i poluje na dzieci, rozpaczliwie usiłując zastąpić nimi własne. Z każdym kolejnym stuleciem jej żądza stawała się coraz bardziej nienasycona... a jej metody — coraz okrutniejsze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do NMF: Noc Horrorów

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

sasunaruforever

sasunaruforever

11.03.2020, 20:11:07

Tak oczywiście bo co innego mogą powiedzieć. Z jednego filmu to kazdy moze sobie zrezygnowac i isc do domu co za problem. Z dwóch to już ciężej. Odbędzie się maraton horrorów w Elblągu ?

Agata

Agata

11.03.2020, 17:02:51

Czemu nie odpaiwiadacie ludziom co z maratonem od kiedy ogłoszono zamknięcie kin wiele osób czeka na odpowiedź.

Paula

Paula

11.03.2020, 16:38:20

Hej, jak to jest z tym maratonem w Krakowie?

sasunaruforever

sasunaruforever

10.03.2020, 21:56:13

Dlaczego daliście dwa filmy które już praktycznie każdy widział ? Nie mogliście dać jakiś niszowych tak jak robi to kino helios ? Beznadziejnie wam to wyszło serio. Czego innego się spodziewałam po was. // - > Zmianie uległ tylko jeden tytuł, a w naszych mediach społecznościowych przeważają zdecydowanie pozytywne opinie na temat przygotowanego zestawu filmów :)