Zamknij
Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht
KONCERTY
Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht
Premiera
30 wrz 2020
Czas trwania
160 minut
Pełny opis
8,67

Średnia ocena

Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht

Koncerty 160 minut

Jubileusz 15-lecia słynnych koncertów plenerowych na placu Vrijthof. André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu! W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości.

Pełny opis

Po sukcesach retransmitowanych z Maastricht do kin na całym świecie koncertów: „Amore – mój hołd dla miłości”, „André Rieu, czyli 70 lat młodości” czy „Zatańczymy?”, przyszedł czas na kolejne kinowe show.

W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń. „Dziś, bardziej niż kiedykolwiek ludzie potrzebują radości – mówi uwielbiany na całym świecie skrzypek i dyrygent. – Muzyka niesie taką radość, ale też jednoczy ludzi. Dlatego postanowiłem przygotować ten wspominkowy show”.

W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. Maestro przed koncertem udzieli wywiadu na temat obecnej sytuacji i siły muzyki. Choć w ten sposób fani będą mogli „spotkać się” ze swoim ulubieńcem.

Zjednoczmy się bezpiecznie przed kinowymi ekranami w muzyce, tańcu i radości!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
9

Głosów

8,67

Średnia ocena

Oceń film

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Jarosław

Jarosław

01.10.2020, 15:42:29

Kiedy będzie więcej seansów tego?

Yorg

Yorg

01.09.2020, 08:37:57

Wspaniali artyści, wspaniała muzyka w wykonaniu najlepszych artystów. Nie ma czasu na nudy, to trzeba koniecznie zobaczyć.