Zamknij
KONCERTY
Avicii: True Stories
Premiera
6 lis 2017
Czas trwania
125 minut
Pełny opis

Avicii: True Stories

Koncerty 125 minut

W bardzo intymnym obrazie droga Avicii’ego zostanie opowiedziana jego prawdziwa historia. „True Stories” to bardzo wyczekiwany muzyczny dokument upamiętniający życie Dj’a supergwiazdy od początków jego kariery, aż do czasu zdobywania szczytów światowych list przebojów i grania przed 80 tysięczną widownią. W muzyczną podróż po całym świecie wpleciono również historię o powracających regularnie problemach emocjonalnych jak i zdrowotnych Avicii’ego, o których często nie mówiono w imprezowym świecie elektronicznej muzyki tanecznej…

Pełny opis

30 marca 2016, nominowany do nagrody Grammy producent, autor piosenek i światowej sławy artysta Avicii ogłosił, iż po wielu latach grania po 300 koncertów rocznie planuje zejść ze sceny. Avicii ogłaszając tę informację na szczęście dał nadzieję fanom, iż muzycznie będzie jeszcze aktywny lecz wiemy, że jeszcze długo nie zobaczymy go na żadnej scenie.

Oprócz dokumentu o artyście widzowie kin na całym świecie zobaczą materiały z ostatniego koncertu Artysty w Ushuaia na Ibizie, nagranie zrealizowano 26 sierpnia 2016 roku.

Produkcji: Szwecja, 2017
Reżyseria: Levan Tsikurishvili
Dystrybucja: Trafalgar Releasing

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
241 osób chce zobaczyć

Najbliższe seanse na

Zobacz wszystkie seanse
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Avicii: True Stories

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.