Zamknij
KOBIETY
Multibabykino: Jumanji: Przygoda w dżungli
Premiera
17 sty 2018
Pełny opis

Multibabykino: Jumanji: Przygoda w dżungli

Kobiety

Multibabykino to seanse filmowe dla młodych rodziców, którzy mogą odwiedzić kino wraz z niemowlakiem (dzieckiem do 2 roku życia). Na seanse Multibabykino zapraszamy również Panie, które spodziewają się dopiero dziecka.

Pełny opis

Kino staje się miejscem spotkań młodych rodziców podczas których dzielą się nowymi doświadczeniami, radościami a kino staje się odskocznią od codziennych zajęć. Sale kinowe mają włączone delikatne oświetlenie, głos jest ściszony, a sale są dodatkowo ogrzewane. Na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.
 
Multibabykino to forma spędzania czasu przyszłych Mam oraz młodych Rodziców. Multibabykino to autorski projekt, który powstał w 2002 roku a w 2003 roku zostało uhonorowany przez Panią Minister Izabelę Jarugę-Nowacką wyróżnieniem „Okularów Równości”.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans
Zobacz wszystkie seanse
o filmie

W pełnym niesamowitych przygód filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” sytuacja odwraca się, gdy czworo nastolatków zostaje wciągniętych w nieprawdopodobny świat Jumanji.

Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę wideo z grą „Jumanji”, o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…

KINA

Warszawa Wola Park

***

17.01.2018 r. w kinach Gdańsk, Kraków, Poznań Malta, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki w ramach Multibabykino wyświetlony zostanie film "I tak Cię kocham".

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Multibabykino: Jumanji: Przygoda w dżungli

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.