Zamknij
KOBIETY
Multibabykino: I tak Cię kocham
Premiera
17 sty 2018
Pełny opis

Multibabykino: I tak Cię kocham

Kobiety

Multibabykino to seanse filmowe dla młodych rodziców, którzy mogą odwiedzić kino wraz z niemowlakiem (dzieckiem do 2 roku życia). Na seanse Multibabykino zapraszamy również Panie, które spodziewają się dopiero dziecka.

Pełny opis

Kino staje się miejscem spotkań młodych rodziców podczas których dzielą się nowymi doświadczeniami, radościami a kino staje się odskocznią od codziennych zajęć. Sale kinowe mają włączone delikatne oświetlenie, głos jest ściszony, a sale są dodatkowo ogrzewane. Na salach kinowych znajdują się przewijaki, pieluchy, chusteczki nawilżające oraz mini place zabaw.
 
Multibabykino to forma spędzania czasu przyszłych Mam oraz młodych Rodziców. Multibabykino to autorski projekt, który powstał w 2002 roku a w 2003 roku zostało uhonorowany przez Panią Minister Izabelę Jarugę-Nowacką wyróżnieniem „Okularów Równości”.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans
Zobacz wszystkie seanse
o filmie

„I tak cię kocham” – przebój amerykańskich kin, romantyczna komedia producenta takich przebojów, jak „40-letni prawiczek”, „Druhny” czy „Wykolejona”. Zaskakująca, śmieszna, a do tego doskonale przyjęta nie tylko przez widzów, ale i światową krytykę. Na ekranie znany z serialu „Dolina Krzemowa” Kumail Nanjiani – jednocześnie współscenarzysta tej autobiograficznej historii, oraz Zoe Kazan („Słowo na M”), która jako nowe ucieleśnienie "dziewczyny z sąsiedztwa" stopniowo przejmuje schedę po Meg Ryan.

W rolach drugoplanowych wystąpili słynny komik – Ray Romano (serial „Wszyscy kochają Raymonda”) i zdecydowanie za rzadko pojawiająca się na ekranie laureatka Oscara za „Fortepian” – Holly Hunter. W wielu rankingach wspomina się, że ta porywająca love story, którą zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje, także w kategorii najlepszy film.

Oparta na faktach historia związku urodzonego w Pakistanie komika i aktora komediowego Kumaila Nanjiani oraz Amerykanki Emily Gordon. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, mimo dzielących oboje różnic kulturowych. Jednak na drodze do szczęścia staną rodzice dziewczyny oraz rodzina Kumaila ze swymi oczekiwaniami. A to dopiero początek wyzwań, jakim zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

„I tak cię kocham” podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

KINA

Gdańsk, Kraków, Poznań Malta, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park *, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki.

* 17.01.2018 r. w kinie Warszawa Wola Park w ramach Multibabykino wyświetlony zostanie film "Jumanji: Przygoda w dżungli".

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Multibabykino: I tak Cię kocham

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.