Zamknij
KOBIETY
Kino na Obcasach: Tulipanowa gorączka
Premiera
7 wrz 2017
Pełny opis

Kino na Obcasach: Tulipanowa gorączka

Kobiety

Burzliwy romans, zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Debor Moggach „Tulipanowa gorączka” przedpremierowo będzie można zobaczyć 7 września podczas Kina na Obcasach w Multikinie.

Pełny opis

Piękna Sophia (Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Waltz). Choć nie odwzajemnia jego uczuć, gotowa jest spełnić jego pragnienia i dać mu potomstwo. Dumny Cornelius zamawia u znanego malarza (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną żoną. Nie dostrzega, że między Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich zamysły doprowadzą historię 
do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

Bilety na wrześniowe „Kino na Obcasach” można nabyć od 15 sierpnia 2017 r. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
0 osób chce zobaczyć

Najbliższe seanse na

Zobacz wszystkie seanse
zapowiedź
KINA
Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 7 września 2017 r. w wybranych  kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Lublin, Łódź, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Multikino Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze.
Atrakcje dodatkowe w kinie
WIĘCEJ INFORMACJI

Partnerem wrześniowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

konkurs

partner

sponsorzy

partnerzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Kino na Obcasach: Tulipanowa gorączka

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.