Zamknij
KOBIETY
Kino na Obcasach: Kobieta sukcesu
Premiera
1 mar 2018
Pełny opis

Kino na Obcasach: Kobieta sukcesu

Kobiety

Lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze. „Kobieta sukcesu” przedpremierowo 1 marca podczas Kina na Obcasach w Multikinie.

Pełny opis

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse

191 osób chce zobaczyć

Najbliższe seanse na - wybierz seans
Zobacz wszystkie seanse
W repertuarze
ZAPOWIEDŹ
KINA
Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 1 marca 2018 r. w wybranych  kinach sieci Multikino: Elbląg, Jaworzno, Lublin, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Olsztyn, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa – Targówek, Warszawa – Ursynów, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław – Pasaż, Zabrze.
Atrakcje dodatkowe w kinie

Wybierz kino

WIĘCEJ INFORMACJI

Partnerem marcowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno. Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

konkurs
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Kino na Obcasach: Kobieta sukcesu

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.