Zamknij
Kino na Obcasach: Jak poślubić milionera - seans tylko dla Pań
KOBIETY
Kino na Obcasach: Jak poślubić milionera - seans tylko dla Pań
Premiera
5 gru 2019
Pełny opis
10

Średnia ocena

Kino na Obcasach: Jak poślubić milionera - seans tylko dla Pań

Kobiety

„Jak poślubić milionera” to komedia romantyczna z Małgorzatą Sochą w roli głównej. Już 5 grudnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” produkcję będzie można zobaczyć na wielkim ekranie Multikina.

Pełny opis

„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedzi na te pytania 5 grudnia poznają uczestniczki pokazu filmu w ramach „Kina na Obcasach”.

Poza Małgorzatą Sochą panie zobaczą na wielkim ekranie między innymi: Mikołaja Roznerskiego, Michała Malinowskiego, Małgorzatę Kożuchowską, Justynę Steczkowską i Julię Wieniawę.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
1

Głosów

10

Średnia ocena

Oceń film

informacje dodatkowe

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 5 grudnia br. O 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Pruszków, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety na „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Atrakcje dodatkowe w kinie

Wybierz kino

Partnerem grudniowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka.

Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Kino na Obcasach: Jak poślubić milionera - seans tylko dla Pań

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.