Zamknij
DZIECI
Poranki: Strażak Sam: Uwaga, kosmici!
Premiera
4 lis 2017
Czas trwania
60 minut
Pełny opis
7,64

Średnia ocena

Poranki: Strażak Sam: Uwaga, kosmici!

Dzieci 60 minut

Robi wszystko za dwóch i pomoże ci w każdej sytuacji! Kto to taki? Oczywiście – strażak Sam! Już od 4 listopada w każdy weekend o 12:00 zapraszamy na film „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!” - kinową odsłonę przygód najsłynniejszego strażaka Świata. Kontynuujemy też podróż z ulubioną lokomotywką kilkulatków: „Tomek i przyjaciele: Wyprawa poza wyspę Sodor” to nasza propozycja na Poranki o godzinie 10:30. Zapraszamy nie tylko maluchy!

Pełny opis

Strażak Sam to bohater znany dobrym kilku pokoleniom dzieci w całej Europie. Dzielny Sam w animowanym brytyjskim serialu gasił pożary, ratował z opresji koty na drzewie 
i pomagał mieszkańcom Pontypandy w Walii, gdzie mieszkał wraz ze swoją rodziną, wydostawać się z najróżniejszych tarapatów. Teraz Sam zawędrował na wielki ekran Multikina, gdzie będziemy go mogli obejrzeć w pierwszym dostępnym w Polsce filmie pełnometrażowym (aczkolwiek, ze względu małych na odbiorców, trwającym 60 minut). Fabuła opiera się na brawurowym pomyśle: w Pontypandy zjawia się pewien celebryta znany z telewizyjnego show, w którym prowadzi program o… kosmitach. Łatwo się domyślić, że wizyta takiego gościa w małym miasteczku może okazać się nie lada sensacją, zaś dla Strażaka Sama – kosmicznym wyzwaniem.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
182 osoby chcą zobaczyć
33

Głosów

7,64

Średnia ocena

Oceń film

O PORANKACH
Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych atrakcji. 
KINA

Na Poranki ze Strażakiem Samem zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę o godz. 12:00 począwszy od 4 listopadado 28 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

W dniu 18 listopada Poranki wyjątkowo nie odbędą się w Multikinie w Bydgoszczy.

Bilety w cenie 13,90 zł / 15,50 zł / 16,90 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl. Po okazaniu kuponu z listopadowego numeru „M jak Mama” można kupić 2 bilety z 50% zniżką.
Regulamin promocji dostępny jest na www.mjakmama.pl

„Poranki” i oferta dla Przedszkoli

Od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” (minimalna grupa to 15 dzieci). Szczegóły: https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/moja-pierwsza-wizyta-w-kinie

Sponsorem Poranków w Multikinie jest FCA Poland, producent samochodu Fiat Tipo oraz producent gum Mamba. 

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Poranki: Strażak Sam: Uwaga, kosmici!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.