Zamknij
Poranki: Psi Patrol  - Ready Race Rescue
DZIECI
Poranki: Psi Patrol  - Ready Race Rescue
Premiera
22 lut 2020
Czas trwania
72 minuty
Pełny opis
7,32

Średnia ocena

Poranki: Psi Patrol - Ready Race Rescue

Dzieci 72 minuty

Psi Patrol powraca na ekrany Multikina. Nowe, nieprezentowane w Polsce epizody z serii Ready Race Rescue już w repertuarze Poranków dla najmłodszych. Najlepsi czworonożni ratownicy czekają na widzów w każdy weekend oraz na specjalnych pokazach dla przedszkoli.

Pełny opis

„Psi Patrol” opisuje perypetie ośmiorga bohaterskich szczeniąt – dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, owczarka Chase’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, cocker-spanielki Skye, syberyjskiego husky'ego imieniem Everest i cziłały Trackera, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

Każdy z piesków ma przypisane indywidualne cechy: Chase to pies policyjny, Marshall to pies strażacki, Skye to pies od zadań w powietrzu, Zuma świetnie czuje się w wodzie, Rocky to wielki miłośnik recyklingu, Rubble to operator urządzeń budowlanych. Każde ze szczeniąt posiada swój pojazd, ekwipunek wykorzystywany w akacjach ratowniczych i odznakę służącą do identyfikacji i komunikowania się z pozostałymi członkami drużyny.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
37

Głosów

7,32

Średnia ocena

Oceń film

informacje dodatkowe

Opisy prezentowanych odcinków:

Epizod 1:

Niezwykła sytuacja w Zatoce Przygód. Gdy legendarny kierowca wyścigowy nie jest w stanie prowadzić swojego wehikułu w mistrzowskim wyścigu, musi prosić o pomoc Marshalla. Dzielny piesek bierze sprawy we własne łapy, a towarzyszy mu w tym niezawodna ekipa Psiego Patrolu! Czas trwania: 44 min.

Epizod 2:

Część 1: Wielkie balony oderwały się od mocowania podczas parady i odleciały hen, wysoko! Tylko od szczeniąt zależy uratowanie balonów, parady i  pomoc burmistrzowi Humdingerowi!

Część 2: Kuzyni Kapitana Turbota próbują obserwować rzadkiego pająka, ale niestety dostają się w jego sieci. Psi Patrol musi ich uratować!

 

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz

skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

 

Na Poranki z Psim Patrolem zapraszamy do 30 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

 

Tańsze bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł – 15,90 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów niekorzystających Karty są w wybranych kinach droższe o 1-4 zł.

Szczegóły cennika:

  • bilet normalny: Warszawa, Poznań Malta, Pruszków – 19,90 zł, Łódź – 18,50 zł,Czechowice, Elbląg, Jaworzno, Koszalin, Rumia, Słupsk, Zgorzelec – 16,90 zł, Gdańsk – 15,90 zł, pozostałe kina – 14,90 zł;
  • bilet ulgowy: Warszawa, Poznań Malta, Pruszków – 16,90 zł, pozostałe kina – 14,90 zł;
  • bilet z kartą RODZINA DO KINA: Warszawa, Poznań Malta, Pruszków – 15,90 zł, pozostałe kina – 13,90 zł.

 

Sponsorzy Poranków w Multikinie:

producent gum Mamba

producent soczku Cappy.

 

Filmy z serii Psi Patrol – Ready Race Rescue można też oglądać w grupach zorganizowanych, na specjalne zamówienia przedszkoli, od poniedziałku do piątku we wszystkich kinach sieci Multikino. W celu zamówienia pokazu prosimy o kontakt ze specjalistą ds. kluczowych klientów – szczegóły na www.multikino.pl/szkoly

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Poranki: Psi Patrol - Ready Race Rescue

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.