Zamknij
Poranki: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica
DZIECI
Poranki: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica
Premiera
9 mar 2019
Czas trwania
95 minut
Produkcja
Szwecja, 2018
Pełny opis
8,67

Średnia ocena

Poranki: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

Dzieci 95 minut

Od 9 marca w Multikinach w całej Polsce odbędą pierwsze pokazy filmu "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica". To czwarta ekranizacja uwielbianej w Polsce, bestsellerowej serii książek Martina Widmarka.

Pełny opis

Tuż przed rozpoczęciem konkursu w szkole w Valleby znika główna nagroda: starożytna księga Hammarabi – cenna z powodu spisanych w niej zasad rozwiązywania sporów. W tych wyjątkowych okolicznościach poznaje się dwójka bohaterów: przebojowa Maja i nieśmiały Lasse. Daje to początek serii zaskakujących wydarzeń. Szkoła oskarża Maję o kradzież, a bohaterowie muszą współpracować, żeby udowodnić jej niewinność. Nagle wszyscy stają się podejrzani: dozorca, nauczyciel wf-u, ekscentryczna bibliotekarka, a nawet dyrektorka szkoły. Kto jest prawdziwym złodziejem?  Czy tej dwójce odmiennych charakterów uda się dogadać i rozwiązać zagadkę zniknięcia księgi?
Faworyt publiczności 5. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
6

Głosów

8,67

Średnia ocena

Oceń film

informacje dodatkowe

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do najmłodszych widzów. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Na Poranki z Biurem Detektywistycznym Lassego i Mai zapraszamy do 28 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.

Sponsorzy Poranków w Multikinie:
producent gum Mamba 
producent soczku Cappy.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Poranki: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Igor

Igor

05.03.2019, 19:28:53

Czyli jako jedno z dwóch kin wyświetlające ten film w warszawie nie dajecie ludziom nawet wyboru dnia ani godziny seansu to gratulacje nic dziwnego że mimo niskich cen kino świeci pustkami a te poranki to już powinny być godziny projekcji.

Igor

Igor

02.03.2019, 22:26:44

premiera jest 8 marca a nie 9 czy nie mają w planach panśtwo żadnej projekcji w dzień premiery // --> Seanse odbywają się w ramach filmowych Poranków, w związku z czym nie wyświetlamy ich w ramach standardowego repertuaru - zapraszamy w weekendy.

Powiązane newsy Poranki: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica