Zamknij
Poranki: Basia 3
DZIECI
Poranki: Basia 3
Premiera
9 lis 2019
Czas trwania
45 minut
Pełny opis
6,76

Średnia ocena

Poranki: Basia 3

Dzieci 45 minut

Uwaga, uwaga! Basia powraca! Kolejna porcja przygód rezolutnej kilkulatki znanej z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak znów na ekranach sieci Multikino. Od 9 listopada zapraszamy na weekendowe poranki z nową serią filmów animowanych: „Basia 3”. Nie dajcie się prosić, Basia czeka!

Pełny opis

Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek pojawi się w kinach sieci Multikino już od 9 listopada. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. „Basia 3” to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyser serialu Marcin Wasilewski zachował styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Partnerem filmu jest wydawnictwo Egmont Polska, które już od 10 lat wydaje serię o przygodach rezolutnej Basi, która jest pierwszą na polskim rynku próbą wypromowania na szeroką skalę polskiego współczesnego bohatera dziecięcego.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
49

Głosów

6,76

Średnia ocena

Oceń film

więcej informacji

Projekcje podczas weekendowych Poranków obejmują zestaw czterech odcinków:

„Basia i bałagan”
„Basia i Mama w pracy”
„Basia i Titi”
„Basia i Boże Narodzenie”

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Na Poranki z trzecią serią przygód Basi zapraszamy do 31 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.

Sponsorzy Poranków w Multikinie:

producent gum Mamba
producent soczku Cappy

Tasectan 
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Poranki: Basia 3

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.