Zamknij
Poranki: Agi Bagi sezon 3
DZIECI
Poranki: Agi Bagi sezon 3
Premiera
8 cze 2019
Pełny opis
7,73

Średnia ocena

Poranki: Agi Bagi sezon 3

Dzieci

Agingowie i Bagingowie wracają na wielki ekran Multikina! Od 8 czerwca najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć premierowe, nieprezentowane jeszcze szerokiej widowni telewizyjnej, odcinki ich ulubionego serialu o mieszkańcach planety Agi Bagi podczas weekendowych Poranków o godz. 10:30.

Pełny opis

Witajcie na Agi Bagi!  „Agi Bagi” opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy jej mieszkańcami i ich pracy dla ekosystemu i środowiska.  Trzeci sezon serii Agi Bagi jest kontynuacją przygód bohaterów, których znamy z poprzednich serii. Agingi i Bagingi w końcu dowiedzieli się o swoim istnieniu. W związku z tym, od czasu do czasu odwiedzają się, by pomagać sobie nawzajem i wspólnymi siłami dbać o swój wspólny dom. W trzecim sezonie nie zabrakło wypełnienia muzycznego, który towarzyszy przygodom ulubionych bohaterów.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse

251 osób chce zobaczyć

15

Głosów

7,73

Średnia ocena

Oceń film

opisy odcinków
1. Królewski Klejnot: Gadzina myli kryształ Bagingów z owockiem i zabiera go na Agi. Niestety kryształek nie nadaje się do jedzenia. Porzucony przez Gadzinę klejnot znajduje Wódz, który postanawia upiększyć sobie nim pióropusz. Kryształek jest jednak trochę za ciężki. 
2. Taniec z Gwiazdami: Pan Księżyc urządza nocny koncert dla mieszkańców planetki. Gwiazdki zapraszają Bagingi do tańca. 
3. Co za dużo to niezdrowo: Bodzio i Zibi proszą Siłacza o pomoc w sadzeniu nowych roślinek. Niestety siłacz nie zauważa, że Gadzina wyjada mu wszystkie nasionka, które wrzucał do dołków. Gadzina zjada tak dużo nasion, że rośnie bardzo jej brzuszek i nie może wydostać się spod ziemi. 
4. Wielki pościg: Kiedy Agingi ciężko pracują i zbierają owoce Wódz jak zwykle się obija i ucina sobie drzemkę. Tymczasem Gadzina niechcący porywa pióropusz Wodza. Bodzio i Zibi przy pomocy żyjących na Agi ptaków starają się go odzyskać. 
5. Potwór z Bagi:  Kapitana Bagingów bolą korzonki i musi wziąć kąpiel w leczniczym źródełku. Tymczasem na Bagi pojawia się ubłocona Gadzina. Przestraszone Bagingi biorą ją za potwora. 
6. Zielony Potwór: Wódz ma wielki apetyt na owocową galaretkę. Wraz z Bodziem i Zibim idzie nazbierać potrzebnych do jej zrobienia owoców. Kiedy zmęczony cieżką pracą zasypia, przed jego oczami pojawia się dziwny stwór. 
7. Karuzela: Wódz się nudzi i ma wielka ochotę pokręcić się na karuzeli, niestety karuzela jest zepsuta, a Agingi nie potrafią jej naprawić. 
8. Gdzie jest Gąbuś? Wódz traci swoją ulubioną zabawkę - Gąbusia. Wszyscy mieszkańcy Agi Bagi ruszają na poszukiwanie Gąbusia. 
9. Wymarzona planeta Wodza: Pan Księżyc i Gadzina wyruszają w kosmiczną podróż, tymczasem zazdrosny Wódz, również chce zorganizować podróż w poszukiwaniu nowej planety. Niestety nie jest to takie proste.
 
więcej informacji
O Porankach w Multikinie:
Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do najmłodszych widzów. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

Na Poranki z „Agi Bagi” zapraszamy do 28 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.

Sponsorzy Poranków w Multikinie:
producent gum Mamba 
producent soczku Cappy.
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Poranki: Agi Bagi sezon 3

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.