KOMUNIKAT Z DNIA 26/05/2021r.

Drodzy widzowie,
W związku z wytycznymi przekazanymi przez Główny Inspektorat Sanitarny tymczasowo zawieszamy realizację urodzin na terenie kin sieci Multikino. Bezpieczeństwo oraz komfort naszych pracowników i widzów są dla nas priorytetem.
 
Do zobaczenia w Multikinie!

Powodów do świętowania jest wiele!

Nie ważne czy masz 5 czy 55 lat! Spędź ważny dla Ciebie dzień w gronie najbliższych! Zabierz swoją rodzinę i przyjaciół do kina! Tylko dla Was będzie czekała cała sala kinowa!

Jak to zrobić? Po pierwsze wybierz film, na który chcecie się wybrać, żeby uczcić ten wyjątkowy dzień! Sprawdź w repertuarze czy któryś seans Ci odpowiada.
Bez względu na to ile osób zaprosisz do wspólnego celebrowania prosimy o wykupienie wszystkich dostępnych na sali miejsc (25% widowni), czyli będzie to na przykład 25 miejsc na sali, która ma 100 foteli lub 15 miejsc na sali z 60 fotelami.

 
#ChodźDoKina i spędź wspaniale czas z osobami, które są dla Ciebie ważne!
 
Więcej informacji uzyskasz w swoim kinie!

Wyjątkowy seans, spotkanie z ulubionymi bohaterami, prawdziwe emocje i moc niespodzianek - tylko u nas każde urodziny będą niepowtarzalnym przeżyciem i wyjątkową filmową przygodą! Chcesz urządzić dziecku jedyne w swoim rodzaju przyjęcie urodzinowe? Zapraszamy do magicznej krainy Multikina!

Oprócz wielu kreatywnych zabaw i konkursów, zorganizujemy dla Twojej pociechy wyjątkowy seans na jednej z sal kinowych, podczas którego będzie miała okazję przenieść się do świata ulubionych bohaterów, wziąć udział w niezapomnianych przygodach i śmiać się do łez! Co więcej - dla każdego jubilata przygotowaliśmy specjalny upominek - niespodziankę.

Posiadacz karty Rodzina do Kina, którzy skorzysta z oferty Premium i Supreme, otrzyma tort urodzinowy* gratis. Wyjątkowo w Multikinie Koszalin z kartą Rodzina do Kina jubilat otrzyma pizzę gratis.

Sprawdź ofertę urodzinek w kinach:

       Partnerzy