Promocje

Kupuj zestawy 25% taniej

Masz konto na multikino.pl? Kupujesz bilety online? Świetnie się składa! Będąc zalogowanym i kupując bilety online zyskujesz całkiem sporo:

Każdy bilet kupiony online to aż 25% zniżki na zestaw barowy. Tak, płacisz tylko ¾ ceny, reszta zostaje w portfelu! Nikt nie zabierze Ci miejsca, Twoja rezerwacja nie straci ważności, nie stoisz w kolejce do kasy. Zero stresu! Bilet kupisz zawsze, gdy tylko masz dostęp do Internetu. Nie musisz specjalnie wybierać się po niego do kina, wystarczy otworzyć naszą stronę.

Ale to nie wszystko! Jeśli tylko masz kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass, to zestawy barowe kupisz ze zniżką wynoszącą aż 50%! Warunkiem jest skorzystanie z najnowszej aplikacji Multikino, którą możesz pobrać na swój iPhone bądź telefon z systemem Android. Więcej informacji znajdziesz na specjalnej podstronie

Kupując jeden bilet na naszej stronie możesz kupić zestaw 25% taniej. Pamiętaj, że używając nowej aplikacji Multikino oraz posiadając kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass, zestaw kupujesz aż 50% taniej!

Zestaw Nachos Dla Dwojga -25% (duże nachos i 2 średnie napoje – do wyboru: Cola, Fanta, Sprite albo Cola zero)


Zestaw Dla Dwojga -25% (duży popcorn i 2 średnie napoje – do wyboru: Cola, Fanta, Sprite albo Cola zero)


Zestaw Nachos -25% (średnie nachos i średni napój – do wyboru: Cola, Fanta, Sprite albo Cola zero)

Zestaw Multihit -25% (duży popcorn i duży napój – do wyboru: Cola, Fanta, Sprite albo Cola zero)

Kody uprawniające do odbioru zestawów zostaną dodane do Twojego biletu załączonego w emailu. To co, kupujesz to? :)