Promocje

WYGRAJ RODZINNEGO FIATA 500L

Gdy poszukujesz przestrzeni dla rodzinnych przygód, potrzebujesz samochodu, który pozwoli temu sprostać. Nowy Fiat 500L to kompaktowe auto z przestronnym wnętrzem i pojemnym bagażnikiem, zaprojektowane z myślą o kierowcach poszukujących wygodnego, stylowego samochodu.

Rodzinny Fiat 500L w wersji Pop Star z silnikiem benzynowym 1,4 l 16v 95 KM jest wyposażony między innymi w 6 poduszek powietrznych, klimatyzację, tempomat, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, 5” radio z ekranem dotykowym i systemem Bluetooth, system wspomagający ruszanie na wzniesieniu.

Tylko podczas cyklu Teatry na Wielkim Ekranie oraz Kino Na Obcasach w Multikinie masz szansę na zdobycie rodzinnego Fiata 500L!

Weź udział w projekcie między 12 stycznia a 30 listopada 2018 roku podczas trwania konkursu, wypełnij otrzymaną podczas seansu ankietę, odpowiedz na krótkie pytanie: Przygoda z rodzinnym Fiatem 500L? Posadź za kierownicą auta filmowego bohatera i opisz jego podróż w świat kinowych emocji! Swój wybór krótko uzasadnij.

Spośród najbardziej kreatywnych odpowiedzi wybierzemy najlepszą, którą nagrodzimy stylowym Fiatem 500L.

Do udziału w konkursie zapraszają FCA Poland oraz Multikino.

Szczegóły konkursu w regulaminie.

Regulaminy: