Promocje

PROMOCJA COCIO w Multikinie

Multikino razem z marką Cocio przygotowało dla widzów specjalną ofertę na nadchodzące tygodnie – bilety za 10 zł na filmy 2D. Wystarczy kupić dwa produkty marki Cocio w jednym ze sklepów Żabka lub Freshmarket, zachować kupon z unikalnym kodem otrzymany razem z paragonem i wymienić go na bilet za 10zł w dowolnym kinie sieci Multikino. Akcja promocyjna będzie trwać od 7 lutego do 7 marca 2018 roku. Termin realizacji kuponów do 21 marca 2018 roku.

Od 7 lutego do 7 marca br. w ramach akcji „PROMOCJA COCIO” będzie można kupić bilet na film 2D z bieżącego repertuaru za 10zł. Aby skorzystać z promocji wystarczy kupić dwa produkty marki Cocio (KAWA MROZONA COCIO MLECZ-WANILIA 250ML, KAWA MROZONA COCIO ESPRESSO 250ML, COCIO MLEKO KAKAOWE 270ML, COCIO MLEKO KAKAOWE DARK 270ML) w jednym ze sklepów Żabka lub Freshmarket, zachować kupon otrzymany razem z paragonem i wymienić go na bilet na film 2D za 10 zł w dowolnym kinie sieci Multikino.

Promocja obejmuje bilety zakupione wyłącznie w kasach kin sieci Multikino. Do biletów VIP będzie doliczona standardowa opłata obowiązująca w danym kinie. Promocja nie obejmuje biletów na projekty specjalne. Nie ma ograniczeń do ilości kuponów realizowanych przez jedną osobę.

Akcja promocyjna będzie trwać od 7 lutego do 7 marca 2018 lub do wyczerpania zapasów. Termin realizacji kuponów do 21 marca 2018 roku.

Regulamin