Megapromocje

10% RABATU Z CITIBANK

Multikino jest jednym z Partnerów Karty Kredytowej Citibank World Mastercard®. Z kartą możesz zbierać punkty w Programie lojalnościowym i wymieniać je na bilety do Multikina, vouchery zakupowe, lub na spłatę części zadłużenia.

Dokonując płatności Kartą Kredytową Citibank World Mastercard w sieci kin Multikino otrzymasz 10% rabat na zakup biletów i produktów barowych.

Karta Kredytowa Citibank World Mastercard to:

  • Unikalny Program lojalnościowy, zniżki i specjalne oferty u Parterów Programu, w tym 10 % rabatu na zakupy w sieci kin Multikino
  • 0 zł odsetek przez okres do 56 dni, za wykorzystanie limitu kredytowego transakcjami bezgotówkowymi
  •  Zniżki do 50% w ponad 5000 punktów usługowo-handlowych na terenie Polski dzięki Citi Rabaty
  • Możliwość rozłożenia płatności na komfortowe raty lub natychmiastowy przelew środków z limitu karty na dowolnie wybrane konto

Płacąc Kartą Kredytową Citibank World MasterCard zbierasz punkty za transakcje:

  • każde 5 zł wydane przy pomocy karty to 1 punkt
  • każde 5 zł wydane u Partnerów karty to 2 punkty
  • za pierwszą transakcję kartą otrzymujesz 1000 punktów powitalnych

Dowiedz się więcej na www.citibank.pl/world/

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 15,25% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł, całkowita kwota do zapłaty 9710,92 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 710,92 zł (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 216 zł, odsetki 494,92 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 809,24 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03/01/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS: 000 0001538; NIP: 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych; kapitał zakładowy został w pełni opłacony. Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji. Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych. MasterCard i PayPass są zarejestrowanymi znakami towarowymi MasterCard International Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.