przejdz do multikina 
×
>>Poranki: Agi Bagi

Poranki: Agi Bagi

TWOJA OCENA
5,86 / 172 głosy
Poranki: Agi Bagi
Data: 14.01.2017
Godzina: 10:30
Trwa do: 29.01.2017
Godzina: 10:30

Dla wszystkich, którzy już poznali mieszkańców planetki Agi Bagi, będzie to nie lada gratka – początek roku 2017 podczas weekendowych Poranków w Multikinie upłynie nam pod znakiem przygód Agingów i Bagingów – Multikino zaprezentuje na wielkim ekranie nowe odcinki z drugiego sezonu.

„Agi Bagi” to topowy polski serial animowany skierowany do przedszkolaków, przetłumaczony na 10 języków i emitowany w 50 krajach. Światowa premiera pierwszego sezonu serialu (13 odcinków) odbyła się 1 kwietnia 2015 r. Nowe premierowe odcinki pochodzą z drugiego sezonu (13 odcinków), producent Badi Badi realizuje już trzeci sezon (26 odcinków).

W ramach Poranków o godz. 10:30 w styczniowe weekendy zaprezentujemy widzom pięć odcinków drugiej serii (łączny czas trwania 55 min.): „Księżyc”, „Bąbelkowa plaga”, „Od dużego do małego”, „Zawody w surfowaniu na liściach”, „Jagody i grzybki”.

Opis serialu:
Serial „Agi Bagi“ opowiada o przygodach mieszkańców planety, która ma dwie strony: Agi i Bagi, oraz o wzajemnych relacjach pomiędzy mieszkańcami tej planety, plemionami Agingów i Bagingów. Każdy epizod porusza wątek związany ze środowiskiem i pokazuje jak sobie radzić wspólnymi siłami, żeby żyć w harmonii z naturą. Prezentując przygody bohaterów, w unikatowy sposób przemyca ważne elementy edukacyjne, które są tak istotne na etapie rozwoju dziecka, a jednocześnie często pomijane w bajkach w tej grupie docelowej.

Sprawdź godziny projekcji w repertuarze Twojego kina.

Bilety w cenie 13,90 zł / 15,50 zł / 16,90 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl.

„Poranki” i oferta dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” (minimalna grupa to 15 dzieci). Szczegóły: https://multikino.pl/pl/informacje/szkoly/moja-pierwsza-wizyta-w-kinie

 

Dodaj swój komentarz do Poranki: Agi Bagi:

Komentarze do Poranki: Agi Bagi:

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Rezerwuj miejsce lub

Odbierzesz bilet w kasie na 15 minut przed seansem.

Przepraszam, na wybrane wydarzenie rezerwacja nie jest dostępna.

Kup bilet

Otrzymasz bilet za chwilę w sms i e-mail.

Zapisz się już teraz na Newsletter i bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon) przez Multikino S.A.
Na podany adres została wysłana wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.
Podany adres e-mail istnieje już w naszej bazie.

Aplikuj
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Pozostało 170 znaków