przejdz do multikina 
×
>Redakcja

REDAKCJA

Piotr Olczyk


Jestem uzależniony od wszelkiego rodzaju dóbr kulturalnych. Kocham kino klasy B., gram w zespole rockowym, siedzę przed konsolą i ciągle marzę o wydaniu własnej książki. Magisterkę napisałem o wielkich potworach wyłaniających się z morskich odmętów, ale to w niebo patrzę z niepokojem. W Multikinie jestem specjalistą ds. projektów specjalnych – tak na wszelki wypadek”.

Elżbieta Polkowska


Najbardziej lubi śledzić ulice San Francisco w kinie policyjnym lat. 70. Z niezmienną fascynacją ogląda wszystko, co kręci Gus van Sant i Paul Greengrass. Nieobiektywna wielbicielka Michaela Fassbendera i fanka X-Menów. Nietrudno zgadnąć, którego w szczególności”.

Radek Tomasik


Niezłomny tropiciel momentów pełnych egzaltacji, stylistycznych odlotów i trafiających w punkt dialogów. Nie zna za dużo filmów, ale zna się na tych, które widział. Wie, co mu się podoba, choć nie zawsze wie dlaczego. Dzięki specjalistycznym studiom posiadł umiejętność recenzowania filmów nieobejrzanych i oceniania książki po okładce”.

Łukasz Wieszczyński


Lukasz „Luke” Wieszczyński Wychowany na zeszytach TM-Semic i Batmanie Burtona. Reklamożerca i niespełniony satyryk. W kinie docenia klasyczne scenografie i udane sequele. Prywatnie kolekcjoner plakatów i komiksów srebrnej ery, zawodowo – kinoman od niemal dekady”.

Rezerwuj miejsce lub

Odbierzesz bilet w kasie na 15 minut przed seansem.

Przepraszam, na wybrane wydarzenie rezerwacja nie jest dostępna.

Kup bilet

Otrzymasz bilet za chwilę w sms i e-mail.

Zapisz się już teraz na Newsletter i bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon) przez Multikino S.A.
Na podany adres została wysłana wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.
Podany adres e-mail istnieje już w naszej bazie.

Aplikuj
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Pozostało 170 znaków