przejdz do multikina 
×
>Poranki: Kacper i Emma

Kacper-i-Emma-baner910.jpg

Od pierwszego dnia w przedszkolu po wyjazd na safari – pod znakiem perypetii Kacpra i Emmy miną w styczniu weekendowe Poranki o 12:00 w Multikinie.  

Sieć Multikino we współpracy z Festiwalem Filmowym Kino Dzieci od 24 grudnia i przez cały styczeń zaprasza na ekranizacje przygód Kacpra i Emmy – przedszkolaków znanych z bestsellerowych szwedzkich książek autorstwa Tor Åge Bringsværd i Anne G. Holt. Będzie to okazja do poznania dwójki małych bohaterów, a niekiedy przypomnienia sobie ich wszystkich perypetii. Na ekranie zobaczymy „Kacpra i Emmę – najlepszych przyjaciół” o początkach przyjaźni pary pięciolatków i wyzwaniach, przed którymi stoi każde dziecko. Zanurzymy się w atmosferze świątecznych przygotowań w „Magicznych świętach Kacpra i Emmy” oraz wybierzemy się w śnieżne przygody w „Kacprze i Emmie – zimowych wakacjach”. A od 13 stycznia premiera – „Kacper i Emma na safari” czyli przyjaciele wyjeżdżają do słonecznej Afryki!

Sprawdź godziny projekcji w repertuarze Twojego kina.

Weekendowe Poranki w  Multikinie odbywają się w wybranych kinach:
Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Poranki: Kacper i Emma na safari

Reżyseria: Arne Lindtner Næss
Kraj i rok produkcji: Norwegia 2015
Czas trwania: 75 min.
Wersja językowa: Lektor
Kategoria wiekowa: 4+

Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Wiecie, ile tam można spotkać dzikich zwierząt? Może będą strusie, albo żyrafy, albo… kto tam jest? Gdy przyjaciele ruszają z nowopoznaną koleżanką, Tiri i jej pluszowym Żółwiem na safari, wpadają na trop uprowadzonego lwiątka. Chcąc mu pomóc, przywożą je do kliniki. Tylko że zwierzątko czuje się coraz gorzej – smutnieje z każdą chwilą i nie chce jeść. Nic nie pomaga. Gdy Emma odkrywa, że młody lew tęskni za swoją mamą, całą drużyną ruszają na jej poszukiwania. Czy im się uda?

KIEDY

14.01.2017

Kacper-i-Emma-baner605x200-same-loga.jpg

Rezerwuj miejsce lub

Odbierzesz bilet w kasie na 15 minut przed seansem.

Przepraszam, na wybrane wydarzenie rezerwacja nie jest dostępna.

Kup bilet

Otrzymasz bilet za chwilę w sms i e-mail.

Zapisz się już teraz na Newsletter i bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon) przez Multikino S.A.
Na podany adres została wysłana wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.
Podany adres e-mail istnieje już w naszej bazie.

Aplikuj
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Pozostało 170 znaków