przejdz do multikina 
×

Filmowy alarm smogowy

dodano: Wtorek (17.01.2017)

Cała Polska mówi o smogu. Jednak nie jest to problem, który istnieje od wczoraj. To najbardziej wyraźne i dotkliwe dla mieszkańców miast zjawisko jest tylko jednym z wielu objawów zanieczyszczenia powietrza, mającego w skali światowej coraz bardziej tragiczne konsekwencje.

Multikino wraz z ekspertami z dziedziny ochrony środowiska zaprasza gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne na wyjątkowe spotkania w Multikinie z filmem "Yes Meni idą na rewolucję".

Każdy pokaz poprzedzony będzie prelekcją o ochronie środowiska naturalnego, w szczególności przeciwdziałaniu zanieczyszczeniu powietrza skutkującego smogiem, efektem cieplarnianym i innymi opłakanymi w skutkach efektami nieodpowiedzialnego ludzkiego gospodarowania surowcami naturalnymi.

„Yes Meni idą na rewolucję”Znanych performerów największe jak do tej pory wyzwanie: zmiany klimatyczne na Ziemi. Podchodzą do niego bardzo profesjonalnie i osobiście, wymyślając szereg spektakularnych akcji. W jednej z nich podszywając się pod reprezentanta Amerykańskiej Izby Handlowej, która na co dzień jest po prostu domem lobbingowym i przekonują biznesmenów, że Biały Dom będzie wspierał politykę energetyczną opartą na źródłach odnawialnych.

W celu uzgodnienia szczegółów i umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie prosimy o kontakt z lokalnymi specjalistami ds. rezerwacji grupowych.

Rezerwuj miejsce lub

Odbierzesz bilet w kasie na 15 minut przed seansem.

Przepraszam, na wybrane wydarzenie rezerwacja nie jest dostępna.

Kup bilet

Otrzymasz bilet za chwilę w sms i e-mail.

Zapisz się już teraz na Newsletter i bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon) przez Multikino S.A.
Na podany adres została wysłana wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.
Podany adres e-mail istnieje już w naszej bazie.

Aplikuj
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Pozostało 170 znaków