przejdz do multikina 
×
>>„Logan: Wolverine”: Najlepsze momenty Rosomaka

„Logan: Wolverine”: Najlepsze momenty Rosomaka

dodano: środa (15.02.2017)

Mutant z charakterkiem.

James Howlett (znany jako Logan, znany również jako Wolverine) to specyficzny koleś. Wredny, ale o złotym sercu. Nieważne, czy patrzymy na włochatego mikrusa z kart komiksu, czy postawnego amanta z wersji filmowej – Wolverine jest ulubieńcem publiczności. W kinowym uniwersum „X-Men” wielokrotnie mogliśmy się przekonać o tym, że z Rosomakiem lepiej nie zadzierać… Już 3 marca zapraszamy na ENEMEF: Noc X-Men, w którą pierwsze skrzypce (pazury?) będzie grał nasz samoregenerujący się bohater. A tymczasem przypomnijmy sobie najlepsze sceny z Loganem w roli głównej.


 „X-Men: Pierwsza klasa” (2011)
Ach, lata sześćdziesiąte, piękne czasy. Przyszli wrogowie Profesor X oraz Magneto wciąż są przyjaciółmi i jeżdżą po całym świecie szukając mutantów. W pewnym barze natrafiają na pewnego osobnika… To, co zdarzyło się dalej, przeszło do historii kina superbohaterskiego.


“X-Men” (2000)
Pozostańmy w temacie niezwykłej grzeczności. Co ma zrobić Wolverine, gdy nie wypada mówić na głos tego, co podpowiada dusza? Oczywiście może on użyć swoich kultowych pazurów w, powiedzmy, bardzo kreatywny sposób.


„X-Men 2”
Logan to twardziel. Jak wspomnieliśmy, potraf być wredny i nieprzyjemny, ale gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo przyjaciół… Scena ataku na szkołę Charlesa Xaviera w „X-Men 2” idealnie pokazuje zwierzęcą naturę Rosomaka. Szast, prast!


„Wolverine” (2013)
A co się stanie, gdy moce Logana zaczną słabnąć? Mutant wciąż potrafi o siebie zadbać, ale nie jest łatwo odzwyczaić się od szybkiej regeneracji i ostrożności w walce. Ta scena w „Wolverine” dowodzi jednak, że nasz bohater i tak zawsze ma głowę na karku.


„X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” (2014)
Ale Wolverine nie zawsze wygrywa. Podczas jednej z najsłynniejszych komiksowych potyczek Magneto dosłownie wyciągnął z mutanta jego wspomagany metalem szkielet. W „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” znajduje się bardzo sprytne nawiązanie do tego wydarzenia – wygląda boleśnie…


„X-Men Geneza: Wolverine” (2009)
…ale rozwalić helikopter to już dla Logana żaden problem.


Kolejną część najlepszych cięć Wolverine’a zobaczycie w kolejnym odcinku „TOP Multikino” – premiera już 3 marca!

Piotr Olczyk

dodany przez: Piotr Olczyk

  • Logan: Wolverine

    Logan: Wolverine

    03.03.2017 / Akcja / Science-Fiction

    Wysiłki Logana, by ukryć się przed światem i ochronić swoje dziedzictwo, zostają zniweczone, gdy pojawia się młoda mutantka, ścigana przez mroczne siły. W rolach głównych: nominowany do Oscara Hugh Jackman (”Les Miserables....

Dodaj swój komentarz:

Komentarze :

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Rezerwuj miejsce lub

Odbierzesz bilet w kasie na 15 minut przed seansem.

Przepraszam, na wybrane wydarzenie rezerwacja nie jest dostępna.

Kup bilet

Otrzymasz bilet za chwilę w sms i e-mail.

Zapisz się już teraz na Newsletter i bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon) przez Multikino S.A.
Na podany adres została wysłana wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.
Podany adres e-mail istnieje już w naszej bazie.

Aplikuj
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Pozostało 170 znaków