przejdz do multikina 
×
>>podstrony>Sztuka brytyjska na wielkim ekranie

Sztuka brytyjska na wielkim ekranie w Multikinie

400 lat od śmierci Szekspira uczniowie i nauczyciele wciąż z przejęciem i fascynacją dyskutują o dylematach „Romea i Julii”, „Hamleta”, czy „Makbeta”. Nie bez powodu największe dzieła tego dramatopisarza znajdują się w kanonie lektur i podstawie programowej.

Multikino włącza się w światowe obchody 400-setnej rocznicy śmierci Williama Szekspira i w ramach cyklu Sztuka Brytyjska na Wielkim Ekranie daje Państwu możliwość zabrania klasy na teatralne zajęcia do kina. To okazja by w zupełnie inny, nowatorski sposób zapoznać uczniów z dramatami Szekspira – tymi najbardziej popularnymi, jak i mniej znanymi.

To niezwykła możliwość, by podróż do kina zamienić w podróż do londyńskich teatrów takich jak: The Globe, National Theatre, Almeida Theatre i innych,  gdzie na scenie dzieła Szekspira prezentują aktorzy światowej sławy, m.in. Benedict Cumberbatch, Tom Hiddlestone, Judi Dench, czy Michael Fassbender.

Wybrane pokazy wzbogacone są spotkaniami z ciekawymi gośćmi i warsztatami, a termin seansu możecie Państwo dopasować do własnych potrzeb z lokalnymi specjalistami ds. rezerwacji grupowych.

Bilety:
25 zł – bilet szkolny (dla grup zorganizowanych powyżej 30 uczniów)

Opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie. Zachęcamy również do skorzystania z programu Karta dla Nauczyciela.

Teatry_dla_Szko_Multikino.jpg

Rezerwuj miejsce lub

Odbierzesz bilet w kasie na 15 minut przed seansem.

Przepraszam, na wybrane wydarzenie rezerwacja nie jest dostępna.

Kup bilet

Otrzymasz bilet za chwilę w sms i e-mail.

Zapisz się już teraz na Newsletter i bądź na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu bezpośredniego wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (e-mail, telefon) przez Multikino S.A.
Na podany adres została wysłana wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.
Podany adres e-mail istnieje już w naszej bazie.

Aplikuj
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Tylko pliki pdf, doc, docx, rtf, odt
Pozostało 170 znaków