Newsy

Żona na niby: Na obrączkę

Chirurg plastyczny Danny Maccabee (Adam Sandler) musi udawać żonatego, aby zdobyć kobietę marzeń.

Dawno, dawno temu Danny (Adam Sandler) miał stanąć na ślubnym kobiercu. Dowiedział się jednak, że jego wybranka go zdradza. Ślub się nie odbył, a on poszedł do baru topić smutki w kieliszku. Wtedy odkrył moc obrączki. Jego popisowym numerem stał się podryw na żonatego.

Dziś Danny jest uznanym chirurgiem plastycznym. Przy zabiegach asystuje mu samotna matka wychowująca dwójkę dzieci. Jest trochę zaniedbana, ale wciąż atrakcyjna. Ma na imię Katherine (Jennifer Aniston) i uwilebia swojego szefa, zwłaszcza za jego poczucie humoru.

Doktor Maccabee wciąż stosuje tę samą technikę podrywu, a kobiety wciąż dają się na nią nabrać. Tym razem będzie jednak inaczej. Danny poznaje na imprezie niesamowicie seksowną nauczycielkę Palmer (Brooklyn Decker, żona znanego tenisisty Andy’ego Roddicka), z którą spędza romantyczną noc na plaży. Następnego dnia Palmer znajduje w kieszeni jego spodni obrączkę. No cóż, Danny znów musi udawać kogoś, kim nie jest. Problem w tym, że się zakochał. A udawać żonatego dłużej niż jedną noc nie będzie wcale łatwo. Jak wiemy, jedno kłamstwo rodzi kolejne.

Do Adama Sandlera przykleiła się łatka durnego komedianta („Farciarz Gilmore”, „Nie zadzieraj z fryzjerem”). Raz na jakiś czas zdarza mu się jednak zagrać w nieco lepszych produkcjach. „Żona na niby” właśnie do nich należy. Może nie jest najmądrzejsza i króluje w niej koszarowy, prosty humor. Mimo wszystko jednak bawi. Z pewnością nie raz wybuchniesz na niej gromkim śmiechem.

 „Żona na niby”, reż. Dennis Dugan, wyst. Adam Sandler, Jennifer Aniston, Brooklyn Decker, Nicole Kidman

 

Jerzy Wasowski

Żona na niby

Żona na niby

Komedia romantyczna 117 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Żona na niby: Na obrączkę

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.