Newsy

Zobacz streszczenie "Kick-Ass 2"

Universal opublikował oficjalny opis fabuły sequela "Kick-Ass". Nowe przygody Hit Girl i Kick-Assa trafią do kin w czerwcu 2013.

Kick-Ass, Hit Girl i Red Mist powracają w kontynuacji globalnego hitu z 2010 roku: "Kick-Ass 2". Po tym szalona odwaga Kick-Assa (Aaron Taylor-Johnson) zainspirowała nową falę zamaskowanych krzyżowców, którymi dowodzi Colonel Stars and Stripes (Jim Carrey), nasz bohater dołącza do nich na patrolu. Kiedy ci amatorscy superbohaterowie zostają zaatakowani przez Red Mista (Christopher Mintz-Plasse), odrodzonego jako The Mother F%&*^r, tylko Hit Girl (Chloë Grace Moretz) może zapobiec ich anihilacji.

Kiedy ostatnio widzieliśmy młodocianą zabójczynię Hit Girl i młodego Kick-Assa, próbowali wieść życie jako normalni nastolatkowie Mindy i Dave. Zbliża się jednak koniec szkoły i Dave, niepewny co robić, postanawia założyć pierwszą drużynę superbohaterów na świecie wraz z Mindy. Jednak Mindy zostaje przymknięta za działanie jako Hit Girl i musi w końcu to rzucić, a zamiast tego skupić się na radzeniu sobie w przerażającym świecie wrednych szkolnych koleżanek. Dave, nie mając nikogo innego do kogo mógłby się zwrócić, sprzymierza się z Justice Forever, dowodzonym przez byłego mafiosa zwanego Colonel Stars and Stripes. Kiedy tylko udaje im się coś zdziałać na ulicy, pierwszy superzłoczyńca świata, The Mother F%&*^r, zbiera własną drużynę antybohaterów i przystępuje do realizacji planu zemsty na Kick-Assie i Hit Girl za to co zrobili jego tacie. Jest tylko jeden problem z jego intrygą: jeśli zadzierasz z jednym członkiem Justice Forever, zadzierasz z nimi wszystkimi.

Adaptacja komiksu Marka Millara i Johna Romity Jr. - "Kick-Ass 2" - trafi do kin 28 czerwca 2013. W obsadzie są Aaron Johnson, Chloe Moretz, Mintz-Plasse, Jim Carrey, John Leguizamo, Donald Faison i Morris Chestnut a za kamerą stoi Jeff Wadlow.

 

AK / ComingSoon

News ze Stopklatki

Obrazek - Stopklatka-WIECEJ_30.png

Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

Akcja Komedia Od lat: 15 103 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Zobacz streszczenie "Kick-Ass 2"

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.