Newsy

Zobacz „Atak Paniki” w towarzystwie gwiazd w Multikinie Łódź i Multikinie Gdańsk!

20 stycznia o godz. 20:00 w Multikinie Łódź i 21 stycznia o godz. 20:00 w Multikinie Gdańsk odbędą się pokazy komedii w reżyserii Pawła Maślony „Atak Paniki”, na którym gośćmi specjalnymi będą twórcy filmu.

Na łódzkim pokazie pojawią się: producent Jan Kwieciński, reżyser Paweł Maślona (serial „Mąż czy nie mąż”, scenarzysta filmów „Demon”, „Magma”), występujące w filmie: Ola Pisula („Jestem mordercą”, „Planeta Singli”, seriale: „Wojenne dziewczyny”, „Bodo”) i Julia Wyszyńska (seriale: „Na dobre i na złe”, „Czas honoru”), a także aktorzy Artur Żmijewski („Najlepszy”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Mój rower”, serial „Ojciec Mateusz”) i Bartek Kotschedoff („Historia Roja”, seriale: „Bodo”, „Druga szansa”, „Wataha”). 

Wśród zaproszonych na pokaz w Gdańsku twórców znaleźli się z kolei: Jan Kwieciński, Paweł Maślona oraz aktorki Ola Pisula i Julia Wyszyńska.

Po uroczystych projekcjach będzie możliwość porozmawiania z twórcami na temat filmu,  a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Bilety na pokaz „Atak Paniki” zakupicie od 9 stycznia w kasie Multikina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Serdecznie zapraszamy do Multikina Gdańsk i Multikina Łódź!

Atak paniki

Atak paniki

Komedia Dramat Od lat: 15 99 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Zobacz „Atak Paniki” w towarzystwie gwiazd w Multikinie Łódź i Multikinie Gdańsk!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.