Newsy

Złote greckie szaleństwo z Mamma mia! Here we go again

Największa fiesta tego lata!

PRZEBOJE ABBY • WYJĄTKOWI GOŚCIE • GWIAZDY • GRECKA KUCHNIA • KONCERTY NA ŻYWO • KONKURSY Z NAGRODAMI: WYCIECZKA DO GRECJI • MODA I STYL• PODRÓŻE • MAMMA MIA!

Już 27 lipca świat zamieni się w wielki kolorowy parkiet taneczny za sprawą komedii muzycznej „Mamma Mia! Here We Go Again”. Druga część ogólnoświatowego hitu „Mamma Mia!” to muzyczny killer, który nikogo nie pozostawi obojętnym. Z okazji premiery komedii zapraszamy do Złotych Tarasów na niezwykłe, kolorowe, słoneczne spotkania. Mamma Mia! Będzie się działo!

Przed nami 2 dni pełne kolorów, wyjątkowych gości, muzyki na żywo, tańca, mody i nieśmiertelnych przebojów ABBY. A do tego niezwykłe nagrody w konkursie muzycznym, m.in. wycieczka do słonecznej Grecji!

ROZKŁAD JAZDY

21 lipca /prowadzenie: Mateusz Hładki, dziennikarz TVN/

Zapraszamy od 12:00 do 16:00

Grecka kuchnia słynie z bogactwa ziół, najlepszej i najzdrowszej oliwy z oliwek, pysznych serów, znakomitych owoców i warzyw. I do takiej kuchni zapraszamy! Przed nami spotkanie z BEATĄ ŚNIECHOWSKĄ, zwyciężczynią drugiej edycji programu MasterChef oraz DAMIANEM SOBKIEM, gwiazdą programu MasterChef, którzy zabiorą nas wprost do greckiej kuchni à la Mamma Mia!

Spotkanie z aktorką i dziennikarką ANNĄ WENDZIKOWSKĄ, która podzieli się z nami wrażeniami ze światowej premiery „Mamma Mia! Here We Go Again”, zdradzi plotki z planu, opowie o kulisach powstania filmu oraz o gwiazdach.

Nie wiesz, co założyć na siebie, by poczuć się jak gwiazdy „Mamma Mia! Here We Go Again”? Zapraszamy na spotkania z MAJĄ SABLEWSKĄ, która przedstawi trzy wyjątkowe stylizacje: „DANCING QUEEN”, „MONEY, MONEY, MONEY” (będzie na bogato!) oraz „SUMMER NIGHT CITY”.

KONCERT: Magiczny świat „Mamma Mia!” to przed wszystkim piosenki, a więc nie może ich zabraknąć! Zapraszamy na koncert młodej, utalentowanej, energetycznej gwiazdy, zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids – ROKSANY WĘGIEL oraz popularnego zespołu rozśpiewanych nastolatek z MY3!

SUPERKONKURS MUZYCZNY: uczestnicy (wybrani z publiczności) próbują odgadnąć tytuły przebojów Abby po kilku nutach. The Winner Takes it All – do wygrania są dwuosobowe wycieczki do Grecji!

KONKURSY Z NAGRODAMI: fenomenalne gadżety filmowe, zaproszenia na uroczystą premierę filmu oraz najgorętsza płyta tego roku – ścieżka dźwiękowa do filmu „Mamma Mia! Here We Go Again”!

Przez cały czas trwania spotkań stylistki Złotych Tarasów będą udzielać bezpłatnych porad na temat mody i stylu.

28 lipca /prowadzenie: Mateusz Hładki, dziennikarz TVN/

Zapraszamy od 12:00 do 16:00

Tylko dwa słowa: JESSICA MERCEDES! Jedna z najsłynniejszych blogerek modowych, międzynarodowa trendsetterka, twórczyni słynnego bloga Jemerced i marki MOIESS. Jessica podzieli się z gośćmi swoją wizją mody à la Mamma Mia oraz opowie o swej niezwykłej podróży śladami filmu.

Pełne smaku podróżowanie z TEO VAFIDISEM, szefem kuchni, ekspertem kulinarnym, osobowością telewizyjną. Teo opowie o Grecji… od kuchni, przed nami FILOZOFIA SMAKU TEO VAFIDISA.

Kolejna odsłona aromatycznej greckiej kuchni – tym razem w wykonaniu supergwiazdy social mediów – DAMIANA KORDASA oraz NATALII PAŹDZIOR, zwyciężczyni MasterChef Junior.

KONCERT: twórca hitu „Pomimo burz”, ANTEK SMYKIEWICZ oraz gorącokrwista, energetyczna SASZAN w kolorowym koncercie największych przebojów ABBY.

SUPERKONKURS MUZYCZNY: uczestnicy (wybrani z publiczności) próbują odgadnąć tytuły wielkich światowych przebojów muzycznych po kilku nutach. The Winner Takes it All – a do wygrania są dwuosobowe wycieczki do Grecji!

KONKURSY Z NAGRODAMI: fenomenalne gadżety filmowe oraz zaproszenia do kina, a także najgorętsza płyta tego roku – ścieżka dźwiękowa do filmu „Mamma Mia! Here We Go Again”!

Przez cały czas trwania spotkań stylistki Złotych Tarasów będą udzielać bezpłatnych porad na temat mody i stylu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Złote greckie szaleństwo z Mamma mia! Here we go again

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.