Newsy

Zielono nam…

na myśl o Mikołajkach w Multikinie

Mikołajkowe niespodzianki dla młodszych dzieci

We wszystkich kinach sieci Multikino 6.12.2018 r. zazieleni się! Nie ma to jednak nic wspólnego z wcześniejszym nadejściem wiosny, ale z bardzo wyjątkowym bohaterem jednego z mikołajkowych filmów – Grinchem, i upominkami, które z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla najmłodszych!

Dla uczniów klas, które jako pierwsze dokonają rezerwacji na 6.12.2018 r., na seans filmu „Grinch”, przygotowaliśmy prezenty w postaci plakatów z filmu i zielonych opasek odblaskowych. Mamy nadzieję, że sprawią one najmłodszym niemałą frajdę, a także zwiększą bezpieczeństwo dzieci na drodze, w okresie jesienno-zimowym, kiedy szybko zapada zmrok. Liczba upominków jest ograniczona i decyduje kolejność rezerwacji, dlatego zachęcamy do jej dokonania już dziś, bezpośrednio u specjalisty ds. rezerwacji grupowych.

Niech jednak nie zzielenieją z zazdrości ci, którzy nie zdążą dokonać rezerwacji jako pierwsi. 6.12. na małych kinomanów czeka jeszcze sporo innych filmowych wrażeń!

W pełną magii, muzyki i niezwykłych przygód wyprawę zabierze ich Klara – główna bohaterka najnowszej produkcji Disneya „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”. To historia z książki dla dzieci autorstwa E.T.A. Hoffmanna, po którą sięgamy zawsze, kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a jej motywy wykorzystywane były już w licznych przedstawieniach baletowych, filmach i serialach. „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” to wspaniała, świeża odsłona tej opowieści o sile wyobraźni, odwadze, miłości i odkryciach, również tych dotyczących nas samych.

Skoro już o odkrywcach mowa, zachęcamy też do wzięcia udziału w „Misji Yeti” i dołączenia do animowanego duetu: dociekliwego naukowca Simona i żądnej przygód detektyw Nelly, którzy wyruszą w najwyższe góry świata, by odnaleźć legendarnego Yeti. Głosu jednej z postaci użyczył Adam Bielecki, więc z pewnością będzie to rozrywka na najwyższym poziomie.

W tym wyjątkowym dniu mamy cały wór… dobrych filmów, które z chęcią wyświetlimy na specjalne zamówienia grup szkolnych. Są wśród nich festiwalowe perełki, niedostępne zazwyczaj w bieżącym repertuarze kina, takie jak „Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka”, „Czarodziejka Lili ratuje Święta”, „Wielki zły lis i inne opowieści” oraz filmy, które, mimo upływu czasu od dnia premiery, warto pokazywać dzieciom i młodzieży ze względu na przekaz, który niosą: „Magiczne Święta Kacpra i Emmy”, „Gdzie jest Gwiazdka?” i wiele innych.

Świąteczne filmy dla starszych dzieci i młodzieży

Na specjalne zamówienia grup szkolnych w okresie mikołajkowo-świątecznym wyświetlać będziemy najnowszy film z cyklu seansów o wartościach etycznych, religijnych i filozoficznych – „Chleb z nieba”. To błyskotliwa opowieść o „niewidzialnym” dziecku, które trafia pod opiekę dwójki bezdomnych. Twórcy filmu intrygująco zapewniają, że po seansie nie będzie nikogo, kto nie zadałby sobie pytania: „czy mnie dane byłoby zobaczyć to dziecko?”.

Wśród nowości nie zabraknie również historii o miłości, cieple rodzinnym i przyjaźni – „Planeta Singli 2”, „Miłość jest wszystkim” oraz trzymających w napięciu, pełnych przygód opowieści – „Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda”, „Robin Hood. Początek” i „Zabójcze maszyny”.

Mikołajki - gra świąteczna z elfikiem Czarusiem

Mikołajki - propozycje dla szkół podstawowych

Mikołajki - propozycje dla szkół ponadpodstawowych
Dziadek do orzechów i cztery królestwa

Dziadek do orzechów i cztery królestwa

Fantasy Familijny Od lat: 6 99 min

Więcej o filmie
Grinch

Grinch

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 90 min

Więcej o filmie
Misja Yeti

Misja Yeti

Animowany Przygodowy Od lat: b.o. 85 min

Więcej o filmie
Zabójcze maszyny

Zabójcze maszyny

Science-Fiction Od lat: 13 128 min

Więcej o filmie
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantasy Familijny Od lat: 12 134 min

Więcej o filmie
Miłość jest wszystkim

Miłość jest wszystkim

Familijny Komedia Od lat: 12 130 min

Więcej o filmie
Planeta Singli 2

Planeta Singli 2

Komedia romantyczna Od lat: 12 119 min

Więcej o filmie
Robin Hood: Początek

Robin Hood: Początek

Akcja Przygodowy Od lat: 10 116 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Zielono nam…

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.