Newsy

Zestawy z Klasą - oferta barowa dla grup szkolnych

Kino to nie tylko emocje związane z filmowym seansem i zatracanie się w historiach oglądanych na wielkim ekranie. Od wielu lat nieodłącznym elementem kojarzącym się z wizytami na kinowej sali są przekąski, a zwłaszcza jedna, doskonale znana wszystkim prażona kukurydza, czyli… popcorn!

Jedni zjadają większość jeszcze w trakcie reklam, inni powstrzymują się i zaciskają zęby aby zostawić tą przekąskę na film. Niektórzy ubóstwiają jej słodką wersję, a inni z kolei wyobrażają ją sobie tylko w wydaniu tradycyjnym, solonym. Niezależnie jednak od ulubionego sposobu jedzenia czy preferowanego smaku, widzowie uwielbiają popcorn. I nie ma różnicy czy mamy kilka lat i dopiero zaczynamy swoją filmową przygodę, czy jesteśmy już wprawionymi kinomanami, którzy pamiętają premierę „Śniadania u Tiffany’ego”. 

Nie inaczej jest podczas klasowych wycieczek do kina. Zarówno ci młodsi, jak i ci starsi uczniowie  czasami nie mogą się doczekać momentu, kiedy zasiądą w kinowym fotelu z ulubioną przekąską i napojem. Specjalnie z myślą o fanach tego znanego już od XVII wieku przysmaku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup szkolnych.

Wszyscy uczniowie podczas klasowej wycieczki do kina mogą skorzystać ze specjalnych zniżek na swoje ulubione zestawy.

Od 1.03.2024 r. obowiązuje poniższy cennik zestawów:

 

To nie wszystko, może być jeszcze korzystniej! Zestawy można zamówić już wcześniej np. przy dokonywaniu rezerwacji. W przypadku zakupu zbiorczego (Zestaw Pakiet) cena jest jeszcze niższa, a wychowawca klasy, który podjął się organizacji zestawów dla wszystkich swoich uczniów oraz zbiórki pieniędzy – otrzymuje Zestaw z Klasą GRATIS (duży lub mały w zależności od wyboru grupy)! 

Bardzo polecamy skorzystanie z tej opcji. Przy wcześniejszym zamówieniu jesteśmy w stanie przygotować zestawy z wyprzedzeniem co znacznie skróci czas przy kinowym barze. Dużym atutem Zestawów Pakiet jest także fakt, że to rodzic i nauczyciel mają kontrolę nad tym, co dzieci w kinie zjedzą oraz ile wydadzą pieniędzy.

W razie jakichkolwiek pytań, lub w celu rezerwacji seansu wraz z zestawami dla całej klasy – zapraszamy do kontaktu z lokalnym Specjalistą ds. kluczowych klientów.