Newsy

Zestawy z Klasą - oferta barowa dla grup szkolnych

Kino to nie tylko emocje związane z filmowym seansem i zatracanie się w historiach oglądanych na wielkim ekranie. Od wielu lat nieodłącznym elementem kojarzącym się z wizytami na kinowej sali są przekąski, a zwłaszcza jedna, doskonale znana wszystkim prażona kukurydza, czyli… popcorn!

Jedni zjadają większość jeszcze w trakcie reklam, inni powstrzymują się i zaciskają zęby aby zostawić tą przekąskę na film. Niektórzy ubóstwiają jej słodką wersję, a inni z kolei wyobrażają ją sobie tylko w wydaniu tradycyjnym, solonym. Niezależnie jednak od ulubionego sposobu jedzenia czy preferowanego smaku, widzowie uwielbiają popcorn. I nie ma różnicy czy mamy kilka lat i dopiero zaczynamy swoją filmową przygodę, czy jesteśmy już wprawionymi kinomanami, którzy pamiętają premierę „Śniadania u Tiffany’ego”. 

Nie inaczej jest podczas klasowych wycieczek do kina. Zarówno ci młodsi, jak i ci starsi uczniowie  czasami nie mogą się doczekać momentu, kiedy zasiądą w kinowym fotelu z ulubioną przekąską i napojem. Specjalnie z myślą o fanach tego znanego już od XVII wieku przysmaku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup szkolnych.

Wszyscy uczniowie podczas klasowej wycieczki do kina mogą skorzystać ze specjalnych zniżek na swoje ulubione zestawy:

 

To nie wszystko, może być jeszcze korzystniej! Zestawy można zamówić już wcześniej np. przy dokonywaniu rezerwacji. W przypadku zakupu zbiorczego (Zestaw Pakiet) cena jest jeszcze niższa, a wychowawca klasy, który podjął się organizacji zestawów dla wszystkich swoich uczniów oraz zbiórki pieniędzy – otrzymuje Zestaw z Klasą GRATIS (duży lub mały w zależności od wyboru grupy)! 

Bardzo polecamy skorzystanie z tej opcji. Przy wcześniejszym zamówieniu jesteśmy w stanie przygotować zestawy z wyprzedzeniem co znacznie skróci czas przy kinowym barze. Dużym atutem Zestawów Pakiet jest także fakt, że to rodzic i nauczyciel mają kontrolę nad tym, co dzieci w kinie zjedzą oraz ile wydadzą pieniędzy.

W razie jakichkolwiek pytań, lub w celu rezerwacji seansu wraz z zestawami dla całej klasy – zapraszamy do kontaktu z lokalnym Specjalistą ds. kluczowych klientów.