Newsy

"Zenek" | Startuje PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW!

Przez twe oczy, te oczy...

To będzie prawdziwa kinowa bomba! Na tę chwilę czekała rzesza miłośników kina i muzyki. Już dziś startuje sprzedaż biletów na film "Zenek"! To nie tylko historia lidera zespołu Akcent, ale także muzyczna podróż - nie tylko przez gatunek disco polo.
 
Najpierw przeniesiemy się do lat osiemdziesiątych i zobaczymy, jak młody Zenek, chłopak z podlaskiej wsi postanawia zostać gwiazdorem muzyki dykotekowej. Na początku swej drogi na szczyt nasz bohater zawędruje tam... dosłownie, bo jeden z koncertów odbędzie się na dachu klubu. Później pójdzie już z górki: początki kapeli Akcent, pierwsze sukcesy, nieśmiertelne hity i wreszcie ogromna popularność.
 
Stworzenie nazwy "disco polo", cała masa przebojów, fascynujący obraz człowieka, który ciężką pracą i uporem zdobył wszystko - pora na muzyczną biografię, jakiej na polskim rynku jeszcze nie było! Przedsprzedaż biletów na "Zenka" rozpoczyna się dzisiaj i dotyczy seansów premierowych (14-16 lutego). Jeśli macie ochotę spędzić walentynkowy wieczór wraz z jednym z najpopularniejszych polskich muzyków, to już teraz kupcie bilety i zaklepcie sobie najlepsze miejsca na sali. Zapraszamy do Multikina i życzymy rozśpiewanego seansu!
Zenek

Zenek

Biograficzny Muzyczny Od lat: 15 119 min

Więcej o filmie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do "Zenek" | Startuje PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Lucyna

Lucyna

13.02.2020, 16:55:16

kupiłam bilety i troche miałam kłopoty z zakupem, ale póżniej sobie poradziłam. Jestem ciekawa i spragniona filmu pod tytułem Zenek.